"אורן זריף הפך אותי לאדם חדש!"

מרינה ת. הגיעה אל אורן זריף מבלי להאמין שיוכל לעזור לה, אבל ב-4 חודשים היא ירדה במשקל, חשה מצוין, ישנה טוב בלילה ואפילו חזרה לעבוד…

"הגעתי אל אורן זריף לפני 4 חודשים מבלי שהאמנתי בדברים האלה", אומרת מרינה ת., "באתי בכלל בשביל הילדה שלי… אבל הייתי כל כך המומה מהגישה של אורן והכוחות שלו, שהגישה שלי התהפכה לגמרי… בדקה אחת בלבד, מבלי שאורן יכיר אותי ומבלי שאני אומר מילה – הוא ידע להסביר את כל הבעיות מהן אני סובלת…"
את מרינה היה קשה לשכנע להגיע אל אורן זריף, אבל את היום בו הגיעה אליו היא מברכת, כיום ששינה את חייה לטובה. "אני פשוט בן אדם חדש", היא אומרת, "הטיפול של אורן הוא דבר מדהים".
מרינה מספרת כי בארבעת החודשים בהם היא מטופלת אצל זריף השתפרה הרגשתה מפגישה לפגישה, ובנוסף היא רזתה 15 ק"ג בתוכנית הדיאטה שלו.
"בזכות אורן חזרתי לעבוד אחרי תקופה של 3 שנים בהן לא עבדתי כלל, יש לי מצב רוח. ואני ישנה טוב בלילה – מה שלא היה לי קודם… אני ממליצה עכשיו על אורן לכל מי שאני מכירה, וזה עובר מפה לאוזן, כמו שאני שמעתי עליו מאחרים והגעתי. בעלי ניסה לשכנע אותי הרבה זמן להגיע אל אורן. ועכשיו הוא צוחק עלי שסוף סוף חוויתי בעצמי ואני מאמינה. אני מאחלת לכולם טיפול מוצלח כמו שהיה לי ומודה מכל הלב לאורן, שהוא אדם מדהים”.
עוד על הטיפול באמצעות תת המודע
תת המודע של האדם דומה למחשב ובדיוק כמו שניתן לתכנת מחשבים ותוכנות כך גם אנחנו "מתוכנתים" על ידי זיכרונות, חוויות, מידע הגנטי, דברים שספגנו בילדות ועוד. בדרך זו אנו חווים את העולם, פועלים ומתנהלים. נציין כי המטען של כל אדם מושפע "מהתוכנות" הנמצאות בתת המודע שלו והן אלו המניעות אותו לפעולה, לקבלת החלטות, לביצוע בחירות שונות ומעוררות בו תגובות, רגשות, אמונות ומחשבות באופן סובייקטיבי. שיטת הטיפול של אורן זריף, המבוססת על תת המודע, מסייעת להטמיע אמונה בכוחות ריפוי עצמיים, מסלקת חסימות שונות ומטביעה חותמה עד כדי מימוש באופן מלא.
אורן זריף מטפל למעלה מ-20 שנים בעזרת שיטת הפסיכוקינזיס וכוח תת המודע באלפי אנשים ועוזר להם להחלים ממחלות שונות שהרפואה הקונבנציונאלית לא מצליחה לרפא.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה