"אורן זריף הציל את אמא מאירוע מוחי!"

בלה ל' לקתה באירוע מוחי קשה והרופאים אמרו שספק אם תחיה. בני משפחתה הביאו אותה בכסא גלגלים לקליניקה של אורן זריף, מחוברת לזונדה. תוך זמן קצר בלה חזרה לדבר וללכת ושוחררה מאשפוז

בני משפחתה של בלה ל. מתקשים להאמין. רק לפני מספר שבועות הביאו אותה לקליניקה של אורן זריף כשהיא מחוברת לזונדה ולא מגיבה לסביבה. כעבור כשבועיים היא חזרה לדבר ושוחררה מאשפוז.
בלה לקתה באירוע מוחי קשה ואושפזה בבית החולים. הבן, פאבל, מספר כי הרופאים אמרו להם שאם אמו תישאר בחיים, זה יהיה טוב, ושלא יצפו ליותר.
הבעל, רומן, מסרב לדבר על היום ההוא. "זה קשה מאוד להיזכר", הוא אומר. "המצב של בלה היה קשה מאוד… אבל עכשיו, בזכות אורן זריף היא בסדר וחזרה הביתה".
בני המשפחה, שמיאנו להתייאש, הביאו את בלה בכסא גלגלים אל המטפל בתת המודע. שבועיים מיום הטיפול הראשון, שוחררה מאישפוז ונפרדה מהזונדה כשהיא מדברת מילים ספורות. מאז, לאט לאט, השתקמה, חזרה ללכת בכוחות עצמה ולדבר טוב יותר…
"תודה רבה לאורן", מסכמת בלה, "בזכותו חזרתי לדבר וללכת, ואני מקווה גם לחזור לעבודה".
אירוע מוחי מכונה גם שבץ והוא מתרחש כאשר ישנה הפרעה פתאומית באספקת הדם לרקמת המוח. ההפרעה הזאת גורמת נזק נוירולוגי אשר יכול לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות ובהן הפרעה בדיבור, חולשה או שיתוק של הגפיים וקשיים בהליכה. לעתים עלול אירוע מוחי לגרום למוות. התרחשות של שבץ היא תהליך מהיר שבסופו, בגלל הפגיעה בזרימת הדם למוח, תאי מוח ניזוקים והתפקוד שעליו אחראי האזור הפגוע במוח ניזוק גם הוא. לדוגמה, אם נפגע האזור במוח ששולט על יכולת הדיבור, ייפגעו התפקוד השפתי ומרכז הדיבור של החולה.

איך נגרם שבץ מוחי?
שבץ מוחי עלול להיגרם כתוצאה מחוסר אספקת דם ("שבץ איסכמי") או כתוצאה מדימום ("שבץ הֶמורַגי"). שבץ איסכמי יכול לנבוע מירידה חמורה בלחץ הדם, מחסימה בזרימת הדם כתוצאה מקריש דם או מתסחיף. שבץ המורגי יכול לנבוע מעליה קיצונית בלחץ הדם, מחבלה או חולשה של דופן כלי דם ומהפרעה בקרישת דם. בשני המקרים אספקת הדם נפגעת ואזורים שמסביב למיקום הפגיעה במוח נפגעים גם הם, הנזק מתרחב ותאים רבים הרגישים לאי אספקת החמצן גורמים לנזק בלתי הפיך.
גורמי הסיכון לשבץ כוללים גיל מבוגר, יתר לחץ דם, אירוע קודם של שבץ או אירוע איסכמי זמני, סוכרת, כולסטרול גבוה, עישון סיגריות, פרפור עליות ועוד.
מבין גורמי סיכון אלו, פרפור עליות מעלה את הסיכון להיפגע משבץ מוחי פי חמישה.
"שבץ שקט" (silent stroke) הוא שבץ שאינו כולל סימפטומים חיצוניים והחולה אינו מודע לכך שעבר שבץ. עם זאת, שבץ שקט עדיין מביא נזק לרקמת המוח ולעלייה בסיכון ללקות בשבץ בעתיד.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה