"אורן זריף הציל את חיי" מעיד צבי, חולה לב, שהגיע למצב סופני וחזר לחייך לאחר טיפול אצל אורן זריף. חולים וסובלים נוספים מספרים על הצלחה מדהימה בטיפול בשיטת זריף וגם מטפלים שהשתתפו בקורס של זריף מעידים על השינוי בחייהם

אדם אחד מציל בעשר אצבעותיו מאות אנשים מסבל ומחלות קשות – ואפילו מבלי לגעת. נשמע דמיוני? לא אם ביקרתם באחת הקליניקות של אורן זריף ברחבי הארץ.
זריף מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס, חודר לתת המודע של המטופל ובכך מעורר בו יכולת ריפוי עצמי. זה עובד. אלפי אנשים נהרו בשנים האחרונות לטיפול ורבים מהם דיווחו על שינוי מדהים בחייהם. הכוחות המיוחדים בהן ניחן אורן זריף, מתת האל שניתנה לו, מאפשרת לו להציל אנשים אפילו ממוות.
הרופאים לא הבינו
אחד מאלו שמברכים את הרגע שבו נתקלה עינו בכתבה על אורן זריף הוא צבי, שלקה במחלת לב שהלכה והחמירה עד שהרופאים בבית החולים אמרו לו שאין יותר מה לעשות.
"השלמתי עם כך שמצבי הולך ומחמיר וזמני קצר", מספר פריזנט. "לא הצלחתי לעלות במדרגות ביתי ומשקלי ירד ל- 50 ק"ג. בנוסף, סבלתי מחוסר תפקוד ביד ימין".
צבי החליט לנסות ולהגיע לקליניקה של אורן זריף, למרות שמכריו מיאנו להאמין שזה יעזור. בתחילה, סיפר לזריף רק על הבעיה ביד – וזו נפתרה כמעט לגמרי לאחר 5 טיפולים בלבד אצל זריף. אז החליט לספר לו על הבעיה האמיתית – בלב.
"לאחר הטיפול ה-12 היה לי תור לאקו לב", מספר פריזנט, "וראה זה פלא – מצבי השתנה לטובה. הרופאים לא ידעו להסביר מדוע".
"אורן הציל אותי", ממשיך צבי, "היום אני שוב נוהג, יוצא לפגישות עם חברים כבעבר ומקוה להמשך שיפור במצבי. אני מודה מקרב לב לאורן ומאחל לו להמשיך להביא מרפא לאנשים הרבים המגיעים אליו".
– אורן, האמנת שתוכל לעשות את זה?
"אכן, צבי הגיע אלי במצב נואש וכבר לא האמין שיש משהו שיכול לעזור לו. גם אני לא הייתי בטוח מהרגע הראשון שניתן לפתור את הבעיה ממנה סבל, אבל לשמחתי הכוחות שלי לא הכזיבו גם הפעם וההצלחה הייתה באמת אדירה. זה הסיפוק הכי גדול שאני יכול לקבל".
– מדוע אדם עם כישורים כל כך ייחודיים כמוך, החובק עסקים בארץ ובעולם, משקיע כל כך הרבה בעסק פחות "רווחי" כמו הטיפול באנשים?
"סבי ז"ל היה אדמו"ר גדול בעל יכולות מדהימות שטיפל באנשים וחולל פלאים. אני מרגיש שעלי להמשיך את דרכו, ושהייעוד שלי בחיים הוא לסייע לטובת הכלל. עם כל הצלחה שלי במטופל אני מרגיש עולם ומלואו. אני יכול לדבר על דברים רבים שעשיתי בתחום העסקי, אך כשאני מצליח עם מטופל – וזה קורה ביום יום – אני מסופק הרבה יותר".

ברכות מגדולי הרבנים
לאורן זריף יש המלצות מגדולי הרבנים ובהם המרן עובדיה יוסף זצ"ל וכבוד זקן המקובלים הרב יצחק כדורי זצ"ל. הרב מאיר מאזוז, ראש ישיבת "כסא רחמים", כתב לזריף: "נוכחנו לדעת שהקב"ה חנן את מר אורן זריף בכוחות פלאיים ועל טבעיים… שיזכה לעזור לכל עם ישראל בשלום, בבריאות ובהצלחה רבה…"

מעביר קורסים למטפלים
לאחר שטיפל בהצלחה באלפי אנשים וריפא מחלות שנחשבו חשוכות מרפא, החליט זריף כי את הידע הרב שברשותו וגם חלק מכוחותיו, הוא יכול להעביר הלאה – לדור המטפלים הבא.
מאות אנשים, בעלי כוחות מיוחדים, עברו את הסינון בהליך הקבלה שעורך זריף לקורס, והוכשרו כמטפלים בשיטת הפסיכוקנזיס.
כבר במהלך הקורס, וכמובן עם סיומו, הם מדווחים על תגובות נלהבות של מקורביהם – שבהם טיפלו בכוחות התת מודע.
בלא מעט מקרים הגיעו תלמידיו של זריף לקורס במקרה, כשהגיעו למרפאתו ללוות בן משפחה או לטפל בבעיה רפואית שלהם עצמם. זריף מבחין מיד בכוחותיהם האנרגטיים המיוחדים ומיידע אותם על כך. רבים מופתעים לגלות זאת. תלמידים אחרים מגיעים לקורס לאחר שהם חשים בעצמם כי ניחנו בכוחות. תופעה מדהימה!
אורן זריף ששמו הולך לפניו בכל העולם, בשל כוחותיו העל טבעיים, רואיין בעבר ע"י כתב רשת הטלוויזיה הבינלאומית C.N.N. לאחר שקיבל הצעות עבודה מעניינות בחו"ל.
זריף נאלץ לדחות את ההצעה הנכבדה, שכללה שכר טרחה גבוה מאוד, בסכומים של עשרות אלפי דולרים לשבוע, כל זאת מפני שההצעה הותנתה גם בעבודה בשבתות ובחגי ישראל.
זריף אדם מאמין, המקדיש חלק נכבד מזמנו לעבודות קודש ולמעשים טובים, מאות חולים וסובלים משחרים יום יום לפתחו של זריף הניחן בכוחות על טבעיים מדהימים ומבקשים שיעזור להם וייתן מזור לכאבם ו/או מחלתם.
בחיי היום יום מוצף במאות פניות של חולים שאיבדו תקווה לחיים נורמליים, לרבות חולים לאחר אירוע מוחי ו/או תאונות, הסובלים מקשיים בניידות ומתפקוד לקוי וקושי בחזרה לתפקוד תקין וכן של עשרות נשים שאינן יכולות להיכנס להריון.
בפגישה שנערכה בבני ברק עם נציגים של בעל הון ידוע מארה"ב, קיבל זריף הצעה מפתה ונדיבה ביותר, לסדרת טיפולים, הרצאות והופעות ביבשת, כאשר זמנו מתוכנן מראש וכולל עבודה גם בשבתות ומועדי ישראל.
כאמור, אורן ומנהלו דחו את ההצעה וזאת בגלל חילול השבת. לאחר פרסום הפרשה הגיע כתב של רשת הטלוויזיה C.N.N. כדי לראות במו עיניו ולראיין את האדם המשונה והמוזר שויתר על סכומי כסף גדולים כל כך בשל אמונתו.
לשאלה מדוע ויתר על ההצעה ענה זריף "אין מחליף אדם את אמונתו וקדושת השבת בממון", שכן הממון הוא גשמי, אך חיי העולם הבא הם הנצח ואין לוותר עליהם.
לשאלה נוספת, למה עוד הייתה רוצה להגיע ולקבל בחייך, שכן קיבלת כבר את הכל, אולי אתה מקנא בנשיא ארצות הברית? זריף עונה בחיוך כשהוא מלטף את זקנו, הייתי מוכן להחליף את כל כוחותיי שקיבלתי משמיים, לא בכוחו של הנשיא אלה כדי להיות גדול בתורה וחכם כמו כב' הרב מאיר מאזוז, שאני מעריצו ואני עפר לרגליו.
רחלי, אחות בביה"ח בירושלים, מספרת: "הגעתי אל אורן לטיפול, ואחרי כמה טיפולים הוא ריפא אותי בהצלחה. התחלתי ללמוד אצלו והוא נתן לי את הכוחות לטפל גם באחרים. במסגרת עבודתי כאחות, עזרתי כבר רבות הן לחולים והן לחבריי לעבודה. לדוגמה, אחות שלא יכלה להזיז את הכתף נרפאה לחלוטין לאחר 8 דקות בלבד. לאחות אחרת נעלמו כאבי הראש לאחר 5 דקות טיפול. מה שאורן נתן לי זה פשוט מדהים!"
"רואה בכך שליחות"
גם פרידה, טבחית מפורסמת בעדה הבוכרית, וחברתה בתיה, אזרחית עובדת צה"ל, גילו כי יש להן את הכוחות לטפל באנשים והגיעו בגיל מבוגר יחסית לקורס של אורן. "הוא הביא אותנו למימדים אנרגטיים מאוד גבוהים", הן מספרות, "ובזכות שיטתו של אורן אנו מטפלות באנשים ואפילו מעבירות הרצאות".
– לסיום, אורן, למה כל כך חשוב לך ללמד ולהעביר את שיטת הטיפול שלך לאחרים?
"אני מאמין שכפי שהתורה ניתנה למשה רבנו והיה עליו להעבירה לכולם – כך ככל שרבים יותר ילמדו את שיטת הטיפול שלי בפסיכוקנזיס – הם יוכלו לעזור ליותר אנשים. אני רואה בכך שליחות ללמד את האנשים המתאימים. עובדה היא שיש היום מספר לא מועט של הילרים בעלי יכולות אדירות ועשרות מקובלים שלמדו את שיטתי ומסייעים לאנשים. כל אדם שחש שיש לו רמה אנרגטית – אני יכול לעזור לו לפתח את זה ולהגיע איתו למימדים גבוהים הרבה יותר".
רבים מבכירי הארץ וממפורסמיה הם בין מטופליו של אורן זריף. פרופ' להיסטוריה קרא בעיתון על אורן זריף, הגיע לטיפול והעיד: "אני מאוד מעריך את אורן זריף על מה שהוא עשה למעני. אורן ניקה אותי לגמרי, ונתן לי את האפשרות לשמחת חיים".
– בכמה טיפולים הוא עשה זאת?
"אני כעת אחרי הטיפול השני בלבד וכבר מרוצה. אני ממליץ לכולם להגיע אל אורן זריף מהר ככל האפשר ולקבל טיפול"

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה