"אורן זריף הציל את שנינו מניתוח!"

הרופאים החליטו שיפה צריכה לעבור ניתוח החלפת ברך, אחרי טיפול אבל אורן זריף – הכאבים וציפו והניתוח בוטל!

יפה ושלמה מ', בני זוג מדרום הארץ, מחייכים אחד לשני ומברכים כל הזמן את אורן זריף. זריף טיפל בשניהם דרך תת המודע – והציל אותם מכאבים ומניתוח.
יפה סבלה מצליעה ומכאבים ברגל תקופה ארוכה. רופא אורתופד שלח אותה לצילום, ואז הכריע כי היא צריכה לעבור ניתוח להחלפת הברך. "הוא נתן לי הפניה לבית החולים קפלן", מספרת יפה תוך שהיא מציגה את מסמך ההפניה.
רגע לפני הניתוח, באה יפה אל אורן זריף לטיפול. "אחרי 10 דקות אצל אורן – יצאתי משם כמו חדשה". אומרת יפה. "הכאבים נעלמו והרגל תפקדה כאילו לא נפגעה מעולם. חזרתי לשכונה שלי. ואנשים לא האמינו שאני הולכת על הרגליים!"
"לפני הטיפול אצל אורן זריף צלעתי בצורה נוראית. וכבר רציתי שבעלי יביא לי כסא גלגלים", ממשיכה יפה. ”זה פשוט לא ייאמן שאורן חסך לי את הצורך בניתוח על כל ההשלכות שלו".
בעלה של יפה, שלמה, מסכים עם כל מילה. לא רק שהיה עד לנס הרפואי שהתחולל ברעייתו, הרי שגם הוא עצמו מעיד על הנס שחולל בו זריף. "סבלתי מכאבים בגב ובצוואר", מספר שלמה. "אבל מהרגע שאורן זריף הניח עלי את היד שלו – הכל השתנה. עכשיו אני כמעט ולא סובל יותר מכלום. למעט כאבים קלים. ואני מאמין שבעזרת השם אורן בקרוב יצליח לתקן אותי לגמרי".
"שנינו מודים לאורן מכל הלב על עזרתו וממליצים לכולם להגיע לטיפול", מסכמים השניים בחיוך.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה