"אורן זריף חסך לי ניתוח בברך!"

אנשים רבים אשר ביקרו אצל אורן זריף, המטפל באמצעות אנרגיות ו-תת מודע, מעידים כי זכו לריפוי גופני מוחלט באמצעות אורן זריף, אחרי שעברו טיפול תת הכרתי.

במקרים רבים בהן הרפואה הקונבנציונלית לא מצליח להביא מרפאה, מצליח אורן זריף לתת פתרון וטפל בכאבים שונים ובבעיות בריאותיות. דוגמה לכך היא סיפורו של שבתאי.
שבתאי ש' ממושב בחבל לכיש סבל מכאבים עזים בברכו. הרופאים המליצו לו לעבור ניתוח, אבל הוא העדיף להימנע ופנה לקליניקה של אורן זריף לטיפול בתת המודע.
שבתאי: "שאלתי את אורן אם לדעתו אצטרך בסוף לעבור ניתוח ואורן השיב שהוא מאמין שיוכל להוציא אותי מזה והכל יהיה בסדר. ואכן, לאחר מספר טיפולים של זריף, היום אני מרגיש לפחות 80% יותר טוב! בזכות אורן אני גם הולך טוב… קודם לכן לא יכולתי ללכת מאה מטר. כעת אני הולך אפילו 400 מטר ויותר… תודה רבה לאורן על העזרה!”

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה