"במקום לעבור ניתוח בברכיים – הלכתי לאורן זריף והבעיה נפתרה"

קלריסה: "הרופאים אמרו שאין מה לעשות, רק ניתוח, אבל הכאבים חלפו וההליכה השתפרה"

קלריסה יכולה לחייך בהקלה. את הניתוח בברכיים. ממנו כל כך חששה, היא כבר לא תצטרך לעבור, בזכות אורן זריף. קלריסה סבלה מבעיה בברכיים, מה שהפך את רגליה לחלשות ומקשה עליה בהליכה. "הרופאים אמרו לי שאין מה לעשות, רק ניתוח", היא מספרת. "אבל האמנתי בכוחות של אורן זריף, הגעתי אליו – ואכן אני מרגישה הרבה הרבה יותר טוב! בזכות אורן זריף. הכאבים בברכיים חלפו, הרגליים התחזקו ואני הולכת יותר טוב… אני מאוד מרוצה מהטיפול של אורן ומקווה שימשיך לעזור לכולם. תודה רבה לו".
במהלך ניתוח גוף האדם עובר טראומה ודרוש לו חוסן וחוזק מסוים כדי להשלים את הליך ההחלמה ולשקם את הגוף.
ניתוחים, במקרים מסוימים, נחשבים למצילי חיים ומדובר בהליכים לא פשוטים פולשניים ולעיתים קשים המכניסים את הגוף לסטרס ולחץ בשל הדרישה להתמודדות עם מצבים קיצוניים.
מצבים אלה של חוסר איזון משפיעים על הגוף ועל הנפש ועלולים להימשך תקופה ארוכה.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה