ד"ר בהיר: "לאורן יש חשיבות עצומה בבעיות שהמרכיב הדומיננטי שלהן רגשי"

ד"ר בהיר, מומחה ברפואת ילדים: "יש מקום לשילוב הרפואה המשלימה לצד הרפואה הקונבנציונלית – כולל את אורן זריף"

ד"ר בהיר, מומחה ברפואת ילדים ואלרגיה, הגיע לקליניקה של אורן זריף בעקבות בעיה רפואית אישית ממנה סבל. לאחר שטופל בהצלחה, הסכים להתראיין ולספר לגולשי אתר האינטרנט את התרשמותו האישית מזריף.
ד"ר בהיר: "אני רופא למעלה מ-25 שנים ולאחרונה נחשפתי לאורן זריף בגלל בעיה אישית שלי. ברצוני לומר לגבי אורן, כי היות ולרפואה הקונבנציונלית אין תשובות טובות לבעיות שהמרכיב הדומיננטי שלהן הוא ברמה הפסיכו-התנהגותי רגשי – בקטע הזה לאורן יש חשיבות עצומה. מה שאורן מייצג יכול לפתור בעיה רצינית או חלק ניכר מבעיה רצינית, ולתת מזור לאנשים.
"אני, כרופא קונבנציונלי, מודע יותר מכל אדם אחר עד כמה רוב הבעיות של ילדים ומבוגרים הן בעיות רב-פקטוריאליות, כלומר יש הרבה גורמים שמשחקים בהן תפקיד. ולא רק גורם אחד. היות וחלק ניכר מהבעיות הרפואיות נגרמות גם מבעיה פסיכולוגית או תת הכרתית – כאן הקטע החשוב שאורן יכול להכנס ולתת מזור להרבה אנשים, שסובלים מבעיות כרוניות שלכאורה אין להן פתרון, או שהפתרון הוא חלקי בלבד.
"בזאת ציינתי איך אני כרופא מרגיש שאורן יכול לעזור. ברמה הפרקטית, יש מקום לשילוב של הרפואה הקונבנציונלית עם הרפואה המשלימה, ואורן, גם מניסיון אישי וגם ממה ששמעתי ממכריי – יש לו מקום בקטע הזה!"

מהי שיטת הטיפול של אורן זריף?
שיטת הטיפול של אורן זריף הינה שיטת טיפול הקרויה: שיטת הפסיכוקינזיס. שיטה זו מבוססת על ספרו של ג'וזף מרפי אשר חיבר את הספר: כוחו של התת מודע. האמונה שהתת מודע משפיע באופן מהותי על מצבו הגופני של האדם, היא זו שבכוחה לסייע לאדם בריפוי גופני עצמאי. אורן זריף אשר מכיר היטב את השפעתו של התת מודע על מצבו הפיזי של האדם, יודע גם כיצד להביא את התת מודע של האדם להעניק לגופו את היכולת לרפא את עצמו. בעזרת שימוש באנרגיות אשר אורן זריף שולח לאיברים ספציפיים בגוף שאחראים על ריפוי הבעיה או המחלה ממנה סובל האדם ובעזרת שימוש בכח התת מודע, מצליח אורן זריף לסייע לאנשים רבים בריפוי מחלות וכאבים גופניים שונים.
האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה