ד"ר בן דנון: "אחרי 35 שנים אני ישן טוב!"

הרופא המומחה לאונקולוגיה שהגיע מפריז נדהם מהצלחת הטיפול של אורן זריף והזמין לארץ גם את קרוב משפחתו
ד"ר ע. בן דנון, רופא מומחה לאונקולוגיה שהגיע מפריז ומרצה בכל רחבי העולם, הגיע לטיפולים של אורן זריף בעקבות בעיית נדודי שינה, ונדהם: "במשך 35 שנים סבלתי מחוסר שינה", מספר ד"ר בן דנון. "הייתי מצליח לישון בערך 3 שעות בלילה ומתעורר. היום, בזכות הטיפולים של אורן, אני כבר מצליח לישון 6 שעות בלילה!".
בעקבות הצלחת הטיפול הביא ד"ר בן דנון את קרוב משפחתו, המתגורר בפריז, אשר טס במיוחד ארצה אל הקליניקה של זריף. "גם הוא מרגיש כבר הרבה יותר טוב", מעיד הרופא.
כרופא, מה אתה חושב על השיטה של אורן זריף?
"שנים רבות התעניינתי בריפוי באמצעות אנרגיה", מסכם ד"ר דנון. "אני מאמין בזה וחושב שמה שאורן זריף עושה יוצא מן הכלל, פשוט טוב מאוד!"

איזון אנרגטי
האנרגיה היא הכוח המניע את הגוף, הנפש ואת הנשמה. אנרגיה זורמת בגוף האדם ואמורה להיות מאוזנת. היא גם הכוח המשפיע באופן רגשי או פיזי.
מקרים של חוסר איזון אנרגטי עלולים לנבוע כתוצאה ממצבים פייזיים, נפשיים או רגשיים, לדוגמה – טראומות, פחדים, פוביות, לחץ, מחלות, הרגלי חשיבה, שינויים סביבתיים, גורמים תורשתיים ועוד.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה