ד"ר טורצ'אק: "ממליץ על טיפולים של אורן זריף!"

הרופא האורתופד הוותיק הגיע לקליניקה של אורן זריף עם נכדתו ונדהם מרמת האנרגיה שסייעה לה
ד"ר טורצ'אק, רופא אורתופד בעל ותק של 29 שנים, עוסק במקביל לרפואה הרגילה גם ברפואה אלטרנטיבית. בעבר עבד בקופת חולים מאוחדת וכיום הוא מנהל קליניקה פרטית לבעיות גב. כשנכדתו של הרופא הגיעה לביקור בישראל, הוא הביא אותה לקליניקה של אורן זריף לטיפול בבעיה ממנה סבלה.
ד"ר טורצ'אק: ”קשה להאמין שיש אדם כמו אורן עם אנרגיה כל כך חזקה… הוא עזר לנכדה שלי, ואם לא הייתי מתעסק ברפואה אלטרנטיבית בעצמי, לא הייתי מאמין שיכול להיות דבר כזה…
איך אתה מסביר את השיטה של אורן זריף?
"אורן משתמש באנרגיה דמיונית. מוציא את האנרגיה השלילית מאנשים ונותן להם אנרגיה חיובית".
היית ממליץ לאנשים להגיע לטיפולים של אורן?
"כן, בוודאי. האנרגיה שהוא מפיק עצומה. אני מודה לו מאוד על העזרה".
איזון אנרגטי
האנרגיה היא הכוח המניע את הגוף, הנפש ואת הנשמה. אנרגיה זורמת בגוף האדם ואמורה להיות מאוזנת. היא גם הכוח המשפיע באופן רגשי או פיזי.
מקרים של חוסר איזון אנרגטי עלולים לנבוע כתוצאה ממצבים פייזיים, נפשיים או רגשיים לדוגמה – טראומות, פחדים, פוביות, לחץ, מחלות, הרגלי חשיבה, שינויים סביבתיים, גורמים תורשתיים ועוד.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה