ד"ר לנוירולוגיה: "אורן זריף עזר מאוד לבתי, החולה בטרשת נפוצה"

ד"ר קרמר, רופאה נוירולוגית: "יש משהו בידיים שלו שעוזר למחלות הכי קשות. גם בטרשת נפוצה, שכרופאה אני יודעת שכלום לא עוזר – אורן הצליח לעזור"

ד"ר ר. קרמר, רופאה נוירולוגית ותיקה, עבדה כ-30 שנה בלנינגרד ולאחר מכן בישראל. לפני כשנה הגיעה לקליניקה של אורן זריף בירושלים עם בתה, שלקתה בטרשת נפוצה, מחלה כרונית של מערכת העצבים.

ד"ר קרמר: "כרופאת עצבים, אני יודעת מה המחלה הזו ושאף טיפול לא ממש עוזר, אבל הטיפול של אורן זריף דווקא עזר מאוד! הגענו לפני כשנה. קיבלנו הרבה טיפולים", מספרת ד"ר קרמר. "והמצב של בתי מאוד השתפר. גם ביציבות, בשיווי משקל. היא הולכת יותר ישר… קודם היא הייתה מאוד חלשה ועכשיו היא התחזקה. אנחנו מודים לו וממשיכים בטיפול”.

כרופאה מתחום מערכת העצבים, אין את מסבירה את זה שאורן מצליח היכן שטיפולים אחרים לא עוזרים?
"אין לי מושג! אבל יש משהו בידיים שלו, ובידע שלו, שהוא עוזר למחלות הכי קשות… בגלל שראיתי עד כמה הוא עוזר לאנשים אני שולחת אליו המון מטופלים… אני מאחלת לו בריאות וכוח לעזור לעוד רבים".

טיפול בתת מודע בשיטת הפסיכוקנזיס על פי אורן זריף
טיפול בתת המודע המבוססת על פסיכוקינזיס היא שיטה טיפולית שפותחה על ידי אורן זריף במסגרתה מעביר זריף אנרגיות אל תת המודע של המטופל ומעורר בו תהליכי ריפוי עצמי.

השיטה נסמכת על תורתו של ד"ר ג'וזף מרפי (מחבר רב המכר "כוחות התת מודע") המתאר בספרו כיצד יכול כל אדם הסובל מבעייה נפשית או פיזית להתגבר עליה באמצעות כוחות תת המודע.

שיטת הפסיכוקינזיס בה מטפל אורן זריף אינה מחליפה את הרפואה הקונבנציונלית אך במקרים רבים, בהם הרופאים אמרו נואש, היא מסוגלת לעזור ולתת פתרונות למחלות וכאבים באמצעות תת המודע ולהוות כוח החזק מכל תרופה.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.

אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.

אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

 

אודות המחבר

השארת תגובה