ד"ר רייכנשטיין: "היכולות של אורן זריף מדהימות!"

ד"ר י רייכנשטיין, רופא מרדים, מעיד: "תוך טיפול אחד הגעתי למצב בריאותי אחר לחלוטין… אין לי מילים!"

אל שורת הרופאים הנדהמים מהצלחת הטיפול של אורן זריף בשיטת תת המודע, מצטרף ד"ר י. רייכנשטיין, רופא מרדים ומנהל היחידה לטיפול בכאב בבית חולים בירושלים. ד"ר רייכנשטיין הגיע לקליניקה של אורן זריף לטיפול בבעיה ממנה הוא סובל, אשר הרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה להתמודד עימה. לאחר טיפול אחד של זריף העיד הרופא: "מאוד התרשמתי מהיכולות של אורן זריף, זה פשוט מדהים", אמר ד"ר רייכנשטיין. "לפחות אצלי זה עבד מצויין… בתוך טיפול אחד בלבד הגעתי למצב אחר לחלוטין… אין לי מילים, באמת התרשמתי!"
כרופא, איך אתה מסביר את השיטה?
"אין לי הסבר למען האמת, אבל ראיתי את הטיפול ואני חושב שאין משהו שיכול לסתור את זה. לדעתי, במינימום הטיפול של אורן יכול לא לעבוד, וגם זה אני לא מאמין… אבל נזק אני לא רואה, ממש לא. אני רואה רק את התוצאות…"
היית ממליץ לכל אחד להגיע לטיפול של זריף?
"בהחלט!"
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה