"האבן בכליה נעלמה בלי ניתוח!"

בלה מ' סבלה מאבן בכליה והופנתה לריסוק, על ידי גלי הרף. אחרי טיפולים של אורן זריף, הרופאים בבית החולים נדהמו שהאבן נעלמה!

בלה מ' מראשון לציון קיבלה מתנה יפה מאוד לראש השנה – האבן בכליה הימנית שלה נעלמה בזכות טיפולים של אורן זריף בתת המודע.
בלה הופנתה לבית החולים אסף הרופא, לטיפול אמבולטורי של ריסוק האבן בכליה על ידי גלי הדף. בניסיון להימנע מהטיפול הלא נעים, הגיעה לקליניקה של אורן זריף וסיפרה לו על הבעיה. בפרק זמן קצר הספיקה לעשות חמישה טיפולים דרך תת המודע. אבל אפילו היא לא האמינה שזה ימנע ממנה את הטיפול בבית החולים…
בלה: "הגעתי לבית החולים. השכיבו אותי על המיטה. ורגע לפני שהרופאה המרדימה החלה להרדים אותי – הרופאים ביקשו ממנה להמתין, ובדקו אותי במכונות. לתדהמתם. התברר שההרדמה והטיפול כולו מיותרים. האבן פשוט נעלמה מהכליה!
"הרופאים ההמומים הורידו אותי מהמיטה ואמרו לי שהכל נקי ואין אבנים. הם איחלו לי חג שמח ושנה טובה, ושלחו אותי לדרכי… מלמלתי בלבי את המילים "שמע ישראל ה' אלוהינו אדוני אחד…"
ומסכמת בלה: "אני מורידה בפני אורן זריף את הכובע, פשוט קרה לי נס רפואי והכל בזכותו! אני כולי רועדת כשאני חושבת על זה"…
אבנים בכליות
אבנים בכליות זו מחלה המתאפיינת בהימצאות אבן אחת או יותר בכליות ובדרכי השתן. האבנים נוצרות כשהשתן הופך להיות סמיך מדי עקב הימצאות מלחים שונים בריכוז גבוה בתוכו. תופעה זו גוררת אחריה התגבשות של גבישים העשויים ממינרלים המומסים בשתן הנמצאים בתוך הכליות או בדרכי השתן. הם שונים בגודלם ויכולים להיות קטנים כגרגיר או גדולים ככדור גולף. באופן רגיל, נמצא במערכת השתן מנגנון המונע את היווצרות הגבישים, אך כאשר מנגנון זה כושל, נוצרות האבנים. בצורה אופיינית אבני כליות מופרשות באופן טבעי מהגוף דרך מערכת השתן; במקרה שהאבן גדלה לגודל גדול יחסית עשויה אבן שכזו לחסום את מעבר השתן ולגרום לכאב חמור המורגש בצד הבטן התחתונה ובמפשעה. חסימת מעבר השתן לאורך זמן עלולה להביא לפגיעה חמורה בתפקוד הכליות ולכן מחייבת טיפול מהיר.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה