"אורן זריף הציל אותי מדלקת פרקים"

חנה ס': " היו לי כאבים נוראיים בידיים וברגליים, לא יכולתי להתרחץ ולהתלבש לבד. בזכות אורן חזרתי לעצמי"

חנה ס' ובעלה עומדים בקליניקה של אורן זריף ומחייכים. כחודש לפני כן, כשהגיעו לכאן לראשונה, חנה סבלה מכאבים נוראיים עקב דלקת הפרקים ממנה היא סובלת ולא יכלה לתפקד. כעת מצבה השתנה מקצה אל קצה.
חנה: "היו לי כאבים עזים בכתף, ברגליים ובידיים. לא יכולתי לקום לבד מהכורסא והייתי צריכה שיעזרו לי. לא יכולתי להרים את הידיים ולא תפקדתי בבית. למזלי בעלי עזר לי המון ועכשיו בזכות אורן זריף יש לי תקווה. עד עכשיו עשיתי 4 טיפולים אצל אורן, ומאז שהגעתי אליו אני מרגישה הרבה יותר טובה ומתפקדת טוב בבית. עדיין יש קצת כאבים, אבל אין מה להשוות למה שהיה קודם…"
בעלה של חנה מספר: "אשתי לא תפקדה בכלל בבית ואני הייתי עושה את כל המטלות כמו לנקות, לבשל ולסדר את המיטה. היה צריך לעזור לה אפילו להתרחץ ולהתלבש. היום היא עושה הכל לבד. והכל בזכות אורן זריף. הוא מקבל אנשים בצורה יוצאת מן הכלל ומרפא אותם כמו שצריך!"
סובלים מדלקת פרקים?
דלקת פרקים היא תהליך דלקתי הפוגעת במפרקים וגורמת לנוקשות וכאב באזור המפרק. דלקת הפרקים מחמירה עם הגיל ופוגעת בתנועתיות של המפרק.
קיימים שני סוגים עיקריים של דלקת פרקים – דלקת פרקים על רקע שחיקת סחוס ודלקת פרקים ראומטית. שחיקת סחוס הוא תהליך שכיח מאוד, המתחיל לאחר עומס מתמשך של רקמת הסחוס. השחיקה עלולה להתקיים על רקע תנועה ממושכת ובמיוחד בגילאים מבוגרים.
דלקת פרקים ראומטית היא דלקת שונה הגורמת לכאב במפרקים ומדובר בדקת על רקע הצטברות גבישים במפרק
הגורמים לדלקת פרקים?
הגורם העיקרי הוא שחיקת סחוס (אוסטאוארתריטיס) על רקע פעילות מאומצת ואינטנסיבית של המפרק.
ומאידך דלקת פרקים ראומטית נגרמת על רקע תהליך אוטואימוני, בו הגוף תוקף את הנוזל הסינוביאלי ומדובר בתהליך העלול להרוס את המפרק.
לת המפרק וגורם לכאב רב. בסופו של דבר, התהליך הראומטי יכול להיות קטלני ועלול להרוס את המפרק לגמרי.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה