הג'ודאי מעיד: "הפציעה במפשעה נעלמה במפתיע בזכות אורן זריף"

דותן ת', מאמן ג'ודו, לא האמין שהפציעה תחלוף כל כך מהר. אבל טיפולים בשיטת התת מודע החזירו אותו מהר מאוד לקרבות

כאבים באזור המפשעה בקרב ספורטאים היא תופעה מוכרת ונחשבת לפציעה שכיחה הקשורה לענפים המשלבים משחקי כדור, ריצה או קרבות. בדרך כלל פציעות מסוג זה מטופלות בפיזיותרפיה, כדורים ומנוחה אבל יש מצבים הדורשים התערבות כירורגית ויש מקרים בהם גם הרפואה הקונבנציונאלית לא עוזרת, בדיוק כמו שמתאר הג'ודאי והמאמן דותן ת'.
"לא האמנתי שאוכל לחזור מהר כל כך מהפציעה, אבל אורן זריף הפתיע אותי”. כך אומר דותן ת'., מאמן ג'ודו שנעדר מזירת הקרבות זמן רב עקב פציעתו.
דותן, בן 29, מתאמן בג'ודו מגיל צעיר מאוד ועבר מאות תחרויות, עד שהפך למאמן. לא מכבר סבל מפציעה טורדנית במפשעה שהשביתה אותו.
לרפואה הקונבנציונלית אין פתרון להחלמה מהירה במקרה זה, אלא רק המנוחה והסבלנות. אבל כששמע על אורן זריף, חשב שאולי נמצא לו פתרון הקסם שיחזיר אותו לזירה.
דותן: "מהר מאוד הרגשתי את השיפור בעקבות הטיפולים של אורן, וחזרתי להתאמן ולערוך קרבות ג'ודו. אני מודה לו מאוד שבזכותו הפציעה כבר מאחורי!"

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה