"הגעתי אל אורן זריף מרוסק – היום אני מרגיש מעולה"

צבי כהן הגיע לטיפול בתת המודע כשהוא סובל מחוסר שינה, חוסר תפקוד וחוסר רגיעה. כעבור מספר טיפולים הוא חש שחייו השתנו. ואפילו עיוורון הצבעים חלף לו במפתיע…

החיים של צבי כהן השתנו מקצה אל קצה לאחר מספר טיפולים בתת המודע של אורן זריף. "הגעתי אל אורן עם טינטון נוראי באוזן", מספר צבי. "וזה גרם לי לא לישון יותר משעה בלילה וכך לא יכולתי לתפקד, לא לעבוד, לא לדבר… לא הייתי רגוע באף רגע משעות היממה… הגעתי למצב של התרסקות".
אורן זריף המליץ לצבי על תוכנית טיפול שכוללת צמחי מרפא והבהיר שדרושה סבלנות. "בהתחלה באמת לא הרגשתי שום שינוי", מעיד צבי, "עבר חודש וחשבתי שהטיפול לא עובד. אבל פתאום התחלתי להרגיש שיש שיפור. אמנם הטינטון באוזן נשאר אבל הייתי כבר פחות עצבני, התחלתי לישון לא רע. הגעתי לעוד טיפולים ומפעם לפעם מצבי השתפר. בשלב מסוים הרגשתי שגם כאבים שסבלתי מהם בכפות הרגליים נעלמו לי. אחרי 9 טיפולים קרה לי נס נוסף: תמיד הייתי עיוור צבעים, ופתאום אני מצליח לזהות מעט צבעים… אפילו אורן התפלא כששמע את זה, אבל הטיפול שלו השפיע גם על זה… היום אני מרגיש ממש מצוין. עדיין סובל מטינטון, ואני מקווה שבקרוב גם זה יעבור. אבל אני ישן טוב ומתפקד ומרגיש מעולה. הכל הודות לאורן זריף…"

מהו טינטון באוזן?
טיניטוס (טנטון) הוא רעש באוזניים הנגרם ללא גירוי חיצוני. זו תופעה שהיא ללא ספק לא נעימה, לעתים מדובר ברעשים בלתי פוסקים ולעתים דבר הקורה מדי פעם. הרפואה יכולה לטפל בכך פעמים רבות. אורן זריף מתמחה בטיפול במצבים שכאלה.
האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה