שילה הגיעה לטיפול אצל אורן זריף לאחר שסבלה משיתוק בידיים ומכאבים כרוניים ברגליים.

זוהי עדותה של שילה לאחר שעברה טיפול בקליניקה של אורן זריף:
"קוראים לי שילה, ולפני מספר שנים הייתי במצב רעוע מאוד. הרופאים אמרו לי כי בעוד חצי שנה יהיה עליי לעבור לכיסא גלגלים. היד שלי הייתה מאוד חלשה שאפילו לא יכולתי להרים חתיכת נייר. הרגל שלי קפאה וגרמה לי ליפול שוב ושוב. החלטתי לבוא לטיפול אצל אורן זריף."

"לאחר הטיפול ראיתי כי באופן מידי, הידיים המשותקות שלי, כבר 14 שנים החלו לזוז. בנוסף, ראיתי כי בהדרגה הרגל שלי התחילה להחזיק אותי ויכולתי להמשיך להתאמן בחדר הכושר כאילו שלא הייתה שום בעיה כלל וכלל. היום אני מרגישה מצוין, שמחה ומאושרת ובכושר נהדר. זה פשוט עובד. אני יכולה לעשות כל מה שמעולם לא חשבתי שאוכל לעשות. הכל הודות לאורן זריף ועל כך, אני אסירת תודה."

"אני עובדת כעיתונאית ובכל מקום שאני הולכת אליו אני פוגשת אנשים מפורסמים שאומרים לי 'מה קרה לך? היית כל כך חלשה ופתאום רואים שהשתנית.' אז אני מספרת להם על אורן זריף ועל כך שהוא מאוד מאוד אדיב ונחמד."

"כעיתונאית, אני שמחה לספר את הסיפור שלי מכיוון שכל מילותיי נכונות. כל מה שעשה עבורי שיפר את מצבי." מסכמת שילה.

אודות הטיפול של אורן זריף
לאורן זריף הגיעו מטופלים רבים הסובלים מכאבים כרוניים בידיים וברגליים ועד שיתוק מוחלט של האיברים הרלוונטיים. ברוב המקרים יגיעו המטופלים לטיפול אחד בלבד ובמקרים חריגים יתבקשו להגיע פעם נוספת לטיפול משלים.

אורן זריף אינו רופא אך שיטת הטיפול שפיתח הצליחה לסייע רבות למטופליו. השיטה פועלת באמצעות העברת אנרגטיות פסיכוקינטיות ומבוססות על שיטת תת המודע של ג'וזף מרפי, מחבר הספר "כוחו של התת-מודע".

הטיפול מועבר באמצעות טינקטורות, אותן יש להרתיח פיזית ולבצע התאמת תדר אנרגטי בהתאם למקרה הרלוונטי של המטופל. על מנת להכין אותן יש לבצע התמרה אנדותרמית ולהרתיח היטב את הרכיב כך שיוכל לסייע לפתיחת החסימה האנרגטית של המקומות הרלוונטיים אצל המטופל.

אודות המחבר

השארת תגובה