"הניתוח בברך בוטל בזכות טיפולים של אורן זריף"

אליהו ס': "אחרי הטיפולים של אורן, הלכתי לרופא המנתח. הוא הסתכל על הצילום ואמר לי שאין עוד צורך בניתוח!"

אליהו ס' סבל מבעיה בברך שמאל, והרופאים הפנו אותו לבית החולים לקבלת תור לניתוח. חודשים ארוכים הוא המתין לתור. כשסוף סוף נקבע מועד לניתוח, החליט לנסות אלטרנטיבה: הוא פנה לקליניקה של אורן זריף, והתעניין בטיפול בשיטת התת מודע.
אליהו: "בזמן ההמתנה לניתוח, הגעתי אל אורן והוא העריך שיוכל לעזור לי. ובאמת, אחרי טיפול או שניים של אורן, ניגשתי לרופא המנתח בבית החולים להתייעצות. הרופא הביט בצילום הברך ולפתע אמר שהברך כבר לא צריכה ניתוח…
"המתנתי כמעט שנה לניתוח הזה, ועכשיו הוא בוטל… הכאבים בברך נמשכו עוד זמן קצר אחר כך, אבל זה הסתדר. ביקשתי מאורן שיטפל לי גם בגב, והגעתי למספר טיפולים נוספים. זה לקח זמן, וכמעט כבר התייאשתי, אבל אורן דירבן אותי להמשיך ואכן זה השתלם. כעת יש שיפור של לפחות 60 אחוזים במצב הגב, ואני ממשיך בטיפולים.
"אני מאוד מאוד מרוצה מהטיפולים של אורן. לדעתי כשמגיעים אליו צריך אמונה. אורן מטפל ולא מבטיח במאה אחוז שיוכל לפתור את הבעיה, אבל בהרבה מקרים מצליח במאה אחוז… שיהיה בריא והאל ייתן לו אריכות ימים ובריאות ושימשיך לעזור לאנשים!"
האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.

ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה