זוג הרופאים: "הציסטה בשחלה נעלמה כתוצאה מהטיפולים של אורן זריף!"

ד"ר מרי וד"ר חיים כ' הגיעו בעקבות ציסטה בשחלה של מרי. לאחר מספר טיפולים נדהמו לגלות כי הציטטה נעלמה!

זוג הרופאים ד"ר מרי וד"ר חיים כ., היא רופאת עיניים והוא קרדיולוג, הגיעו אל הקליניקה של אורן זריף להיעזר בשיטת הטיפול הייחודית בתת המודע. זאת, לאחר שבשחלה השמאלית של מרי התגלתה ציסטה והאונקולוג המליץ על ניתוח.
"גם האונקולוג וגם רופא הנשים אמרו שהציסטה לא נראית טוב ואין מנוס מניתוח", סיפרה מרי, "והחלטתי שלפני כן אני מנסה טיפולים של אורן זריף. ואכן אחרי מספר טיפולים אצלו אורן המליץ לי לעשות בדיקה חוזרת".
מרי נסעה לבית החולים לבדיקת אולטרסאונד – ושם נדהם הרופא לגלות שהציסטה נעלמה… "הוא אמר לי שהכל בסדר. אין מחיצות ואין כלום… מאוד התרגשתי!", מספרת מרי.
כרופאה, מה יש לך לומר על שיטת הטיפול של אורן זריף?
"זו שיטה מדהימה, שאני עוד לא יודעת להסביר איך היא מצליחה לעורר את השינוי בתת המודע. אצלי היא עבדה מצוין. בעבר עברתי ניתוח עקב סרטן השד, ועכשיו כשהתגלתה הציסטה זה עורר בי פחדים וחרדות – אבל אורן שחרר אותי מכל זה. הטיפול שלו נתן לי הקלה עצומה… הייתי גם כמעט בטוחה שאחרי הניתוח בשחלה, אאלץ לעבור כימותרפיה. אז למעשה אורן הציל אותי גם מזה".
לצדה של מרי יושב בעלה חיים, רופא פנימי וקרדיולוג. "אנחנו מאוד מעריכים את אורן". אומר חיים. "בזכותו אשתי זכתה בשיפור גדול בבעיה הרפואית ואנחנו ממש מודים לו. זה היה ממש נס!"
כרופא, איך תסביר את זה?
"תמיד ידעתי שיש דברים שאנחנו לא יודעים להסביר אותם ברפואה הקונבנציונלית. תמכתי באשתי ודחפתי אותה להגיע לטיפולים של אורן זריף וזה באמת עזר. עובדה".
היית ממליץ לכל אחד להגיע אל אורן זריף?
"בהחלט. אין על זה ויכוח!"

ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.
האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה