טיפול בבעיות גב
בשנים האחרונות טיפול בבעיות גב מעסיק יותר ויותר אנשים הסובלים מכאבי גב כרוניים ומחפשים דרך טובה יותר להקלה על הכאבים בדרכים. הרפואה הקונבנציונלית מתקשה להתמודד עם בעיות מסוג זה ולכן פונים האנשים לשיטות הטיפול האלטרנטיביות בתקווה לקבל טיפול שיוכל להוריד את סף הכאב ואף להעלימו לצמיתות.

סקרים רפואיים קובעים כי כ-80% מהאנשים יסבלו מכאבי גב בגב התחתון במהלך חייהם. לצערנו שיטות הרפואה הקונבנציונליות אינן מסוגלות להתמודד עם מספרים כאלו, וברוב המקרים אינם יעילים לטיפול בכאבי גב.
טיפול אלטרנטיבי בבעיות גב
טיפול אלטרנטיבי בבעיות גב אינו עוד טרנד, אלא שיטת טיפול שהצליחה לרפא מטופלים רבים מכאבים כרוניים בגב העליון ובגב התחתון.

אורן זריף פיתח שיטת טיפול בבעיות גב באמצעותה ניתן לרפא כל מחלה. השיטה עובדת באמצעות התמרה אנדותרמית והרתחה פיזית של טינקטורות באמצעותן פותח אורן זריף את כל החסימות שהצטברו בגוף.

אודות הטיפול
על מנת להכין את הטינקטורה ולטפל בכאבי גב כרוניים, מבצע אורן זריף הקרנה אנרגטית (פסיכוקינטית) אל הטינקטורה ובאמצעותה מתחבר אל התדר הספציפי והמקום הרלוונטי והספציפי בו רמת הכאב היא הגבוהה ביותר.

ברוב המקרים נדרשים המטופלים להגיע לטיפול אחד עד שניים ולאחר מכן מתחילים להרגיש הקלה בכאבים במקרה הטוב והעלמת הבעיה לצמיתות במקרה הטוב יותר.
אורן זריף אינו רופא אך הצליח לטפל באין ספור מקרים וכנגד כל הסיכויים. זאת לאחר שגם שיטות הרפואה הקונבנציונלית כשלו מלעשות כן והרימו ידיים.
טיפול בכאבי גב ופריצת דיסק
במקרה של אחד המטופלים שהגיע אל אורן זריף לטיפול, לאחר שרופא אבחן אותו כסובל מפריצת דיסק, חשש המטופל מהחלטת הרופא לעבור ניתוח. הטיפול בשיטת תת המודע והפסיכוקינזיס של אורן זריף הצליח להסיר את הלחץ על החוליה באמצעות הטינקטורות וחיבור לתדר המחשבתי של המטופל.

כתוצאה מכך, העיד המטופל כי: "אורן זריף הצליח לרפא אותי לאחר מספר טיפולים בלבד. לאחר מכן הרגשתי שיפור משמעותי בכאב. לאחר מכן ביצעתי בדיקת MRI שהוכיחה שחור על גבי לבן כי הלחץ שהיה על גבי החוליה השתחרר. אני אסיר תודה לאורן זריף על כך שהציל אותי מלעבור ניתוח, כנגד כל הסיכויים."

טיפול בכאבי גב כרוניים
האם יש דרך לטפל בכאבי גב כרוניים? בישראל כ-80% מהאנשים סובלים בשלב כלשהו בחייהם מכאבי גב תחתון, לצערנו הרפואה הקונבנציונלית מתקשה לבצע טיפול בכאבי גב כרוניים שבאמת עובד וכתוצאה מכך יותר ויותר אנשים מחפשים פתרונות דווקא בשיטות הטיפול של הרפואה האלטרנטיבית.
כאבי גב כרוניים טיפול אלטרנטיבי בתת המודע
אורן זריף אינו רופא אך שיטת הטיפול האלטרנטיבי והפסיכוקיזניס שפיתח הצליחה לרפא כאבי גב כרוניים אצל אין ספור מטופלים שהעידו על כך וכנגד כל הסיכויים, ניצלו ממעבר ניתוח מורכב והצליחו לתפקד טוב יותר באופן סדיר.

שיטת הטיפול מתבצעת באמצעות הקרנת תדרים אנרגטיים וטינקטורות, באמצעותן מעביר אורן זריף את הטיפול שמשחרר את החסימות האנרגטיות במקומות הרלוונטיים אצל המטופל. את הטינקטורות יש לחמם באמצעות פעולה אנדותרמית והרתחה פיזית של הרכיב הייעודי באמצעותו משתמש זריף במהלך הטיפול.

אורן זריף טיפל באין ספור אנשים הסובלים מכאבי גב תחתון וכאבי גב עליון שלהם לרפואה הרפואה הקונבנציונלית לא הייתה יכולה לעשות הרבה. הטיפולים האלטרנטיביים של אורן זריף מבוססים על העברת תדרים אנרגטיים וספציפיים באמצעותם מסיר זריף את החסימה האנרגטית במקומות הרלוונטיים.
טיפול בכאבי גב כרוניים – סיפורי הצלחה
אחד המטופלים שסבל מכאבי גב כרוניים, הגיע לטיפול בקליניקה של אורן זריף לאחר שביקר מספר רופאים שיכלו להציע לו אך ורק טיפול באמצעות כדורים נגד כאבים. "הרופאים הציעו לי לקחת כדורים נגד כאבים אך אורן זריף עזר לי להרגיש הרבה יותר טוב לאחר הטיפול שעברתי. היום אני בריא לגמרי", מעיד אחד המטופלים של אורן זריף שסבל 20 שנים מפריצת דיסק.

סיפור הצלחה נוסף של מטופל שהגיע לטיפול בכאבי גב כרוניים לאחר שסבל במשך שנים מכאבי גב וכאבים ברגליים. "כל הגוף שלי כאב. סבלתי מכאבי גב, כאבים ברגליים, כאבים בידיים ובכל הגוף. ניסיתי כבר הכל. הלכתי לטיפול אצל אין ספור אורתופדים ואנשי מקצוע, אך שום דבר לא הצליח באמת לעזור לי. לאחר מספר טיפולים קצרים שעברתי אצל אורן זריף, סוף סוף אני מרגיש הרבה יותר טוב. כל הכאבים עברו לי במהירות. היום אני שמח ומאושר על כך!"

חלק מסיפורי ההצלחה של המטופלים כאן החל משנת 1995 ואילך.

טיפול בפריצת דיסק ללא ניתוח
האם אפשר לטפל בפריצת דיסק ללא ניתוח? בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחפשים פתרון אלטרנטיבי מונע ניתוח בפריצת דיסק. כיום ישנן מספר שיטות בודדות באמצעות ניתן לבצע טיפול בפריצת דיסק ללא ניתוח, להפחית את הכאבים ואף להעלם לאלתר.
טיפול אלטרנטיבי בפריצת דיסק ללא ניתוח
אורן זריף משתמש בשיטת הטיפול בתת המודע המבוססת על הספר "כוחו של תת המודע" מאת ג'וזף מרפי. זריף משתמש בתדרים פסיכוקינטיים אותם הוא מקרין אל תוך טינקטורות שכווננו והורתחו מראש על ידי ביצוע פעולת ההתמרה.

אורן זריף אינו רופא אך רבים המטופלים שיעידו על כוחותיו ויכולותיו לבצע טיפול בפריצת דיסק ללא ניתוח. ברוב המקרים יחושו המטופלים הקלה בכאבים לאחר 1-2 טיפולים לכל היותר עד כדי העלמת הכאב לחלוטין.
פריצת דיסק – רגע לפני הניתוח
אלו אשר סובלים מפריצת דיסק, לרוב ניסו כבר את שיטות הטיפול של הרפואה הקונבנציונלית. ברוב המקרים, ימליצו הרופאים לעבור ניתוח רפואי כדרך טיפול מונעת. האם ישנן אלטרנטיבות אחרות שעשויות להציל אותם מניתוח?

זריף מטפל מעל ל-20 שנים בשיטת הפסיכוקינזיס והעברת תדרים פסיכוקינטיים על ידי טינקטורות. זריף טיפל במקרים רבים בהם סבלו מטופליו והגיעו אליו לאחר שאובחנו כסובלים מפריצת דיסק רגע לפני הניתוח.
לאחר מספר טיפולים בקליניקה של אורן זריף, גם המומחים נשארו ללא מילים.
פריצת דיסק – סיפורי הצלחה
מקרה א' – נס רפואי שהציל מטופל מניתוח
מטופל של אורן זריף העיד על הנס הרפואי שקיבל לאחר שניצל ממעבר ניתוח: "היו לי כאבי גב כרוניים והלכתי להיבדק. סבלתי מפריצת דיסק ונדרשתי לעבור ניתוח בחוליות L4 ו- 5L. חששתי מהתהליך ורציתי לבדוק אלטרנטיבות לניתוח. לאחר ששמעתי על סיפורי ההצלחה של אורן זריף, הבנתי כי אולי יש לי עוד תקווה שעשויה גם לטפל בבעיה שלי וגם למנוע את מעבר הניתוח. קבעתי מספר טיפולים בקליניקה של אורן זריף, ולאחר בדיקת MRI שביצעתי, נודע לי כי הלחץ שהופעל על גבי החוליות השתחרר ובכך מנע ממני מלעבור את הניתוח."

מקרה ב' – ניתוח גב שלא התקיים
במקרה נוסף הגיעה אליי מטופלת שהעידה כי סבלה מפריצת דיסק וכאבי גב כרוניים. על אף המלצת הרופאים לעבור ניתוח, פנתה המטופלת אל זריף לקבלת ניתוח בשיטת תת המודע.
אורן זריף הצליח לעזור גם במקרה זה, בה סבלה המטופלת מכאבי גב קשים. שיטת הטיפול בפסיכוקינזיס הצליחה לגרום לגוף שלה ליצור תהליך ריפוי עצמי ולהחלים מעצמו.

אודות המחבר

השארת תגובה