"כאבי הראש הכרוניים נעלמו!"

ברטה סבלה שנים רבות ממיגרנות קבועות ונזקקה לכדורים הכי חזקים – עד שהגיעה אני אורן זריף

ברטה מ' סבלה משך שנים רבות ממיגרנות כרוניות. "סבלתי מאוד ולקחתי את הכדורים הכי חזקים שיש", מספרת ברטה. ”לקחתי עד 9 כדורים בחודש. ולמרות זאת המשכתי לסבול".
ברטה שמעה על אורן זריף וקבעה תור. "אורן עזר לי מאוד", היא מספרת. "לאחר הטיפולים שלו, אני כבר לא סובלת ממיגרנות ולא צריכה לקחת כדורים! בנוסף, הייתה לי גם בעיה ברגל. וגם בבעיה הזו אורן עזר לי…
"זה מדהים". מסכמת ברטה, "סבל של הרבה שנים נפתר לי בכמה ימים ובדרך טבעית בלי כדורים. אי מודה לאורן זריף מכל הלב וממליצה לכל מי שסובל מבעיה כלשהי לבוא אליו!”

כאב ראש – למה זה קורה?
כאבי ראש כרוניים הם כאב ראש לפרק זמן ארוך – מדובר בכאבי ראש חדים שלא מפסיקים. הגורמים לכאבי ראש כרוניים יכולים להגיע מתלונות על כאב הראש מתחיל מהאוזניים, הצוואר, העורף ואפילו בעיניים. גורמים לכאבי ראש ממושכים
הם יכולים לנבוע כתוצאה מבעיות סינוסים/סינוזיטיסוגם כתוצאה של חוסר איזון סוכרים, עייפות, מתח או רעה.
כאבי ראש כרוניים המתחילים מהעיניים עלולים להיגרם מגלאוקומה (לחץ תוך עיני) או בעיות הורמונליות. מאידך, כאבי ראש ממצבי לחץ וחרדה מאופיינים בכאבים ברקות או בעורף.
קיים כאב ראש כרוני נוסף שמקורו במקור אורתופדי או כתוצאה מאלרגיה או דלקת. יש גם את כאב הראש המוכר והידוע שהוא כאב ראש בשל לחץ/סטרס.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה