לימודי שיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע
בואו לרכוש מקצוע לחיים – שיטת הטיפול בתת המודע והפסיכוקינזיס של אורן זריף!

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מתחברים למקצועות הטיפול האלטרנטיבי. שיטת הטיפול בתת המודע והפסיכוקינזיס שפיתח אורן זריף, הצליחה לסייע לאין ספור מטופלים במהלך 20 השנים האחרונות.
אודות שיטת הטיפול
שיטת הטיפול של אורן זריף מתבצעת באמצעות העברת אנרגיות פסיכוקינטיות דרך המטפל למטופל. הטיפול האנרגטי יאפשר למטופל לקבל איזון מבחינה פיזית, רגשית ונפשית גם יחד.
לאנרגיות המטפל ישנן סגולות ריפוי גבוהות מאוד, באמצעותן גוף המטופל יעבור תהליך ריפוי עצמי ברמות הגבוהות ביותר. כאמור, השיטה עובדת על הרמה המנטלית, הרגשית והפיזית של המטופל.
כיצד מועברת האנרגיה אל המטפל?
את האנרגיה מקבל המטפל באמצעות תקשור עם הנשמה העליונה, דרך הקוסמוס ותת המודע.
למי זה מיועד?
בעבר, הקורס היה בנוי מקבוצות גדולות של משתתפים, אך כיום שיטת הטיפול מועברת באופן פרטני – אחד על אחד ולאנשים נבחרים בלבד, וזאת מכיוון שההכשרה אינה מיועדת לכל אחד. על מנת להתקבל לקורס, על התלמידים להיות בעלי רמה אנרגטית גבוהה ורצון אמתי מתוך שליחות להפוך למטפלים בכירים בשיטת הפסיכוקינזיס.
מה לומדים?
במהלך הקורס ילמד התלמיד את שיטות הטיפול כדלקמן:
– שיטת הפסיכוקינזיס
– כוחות תת המודע
– כוחות הנסתר
– פיתוח יכולת החשיבה בתדר אחר
– אבחון מדויק בכניסה אל תת המודע
– מרכזי העצבים של גוף האדם

מה מקבלים?
– כיוונון אנרגטי – המתבצע על ידי אורן זריף לקבלת הכוחות האנרגטיים לטיפול
– בתום הקורס, יקבל התלמיד תעודת מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע.
משך הקורס
בדרך כלל, מכיוון שמדובר בקורס פרטני למטפלים, זמן ההכשרה המקצועית של שיטת הפסיכוקינזיס יעמוד על 5-8 מפגשים בלבד, בו ילמד התלמיד איך להפוך למטפל מוסמך בשיטה ייחודית ונדירה, באמצעותה יוכל להעניק ולקבל המון!
למה דווקא קורס פרטני?
ברוב המקרים, קורסים מקצועיים בתחום הטיפול האלטרנטיבי עשויים לקחת שנתיים. קורס פרטני לעומת זאת, מתבצע אחד על אחד באופן אישי עם אורן זריף ונמשך מספר מפגשים בלבד.
בוגרים מספרים על קורס הפסיכוקינזיס של אורן זריף
"אורן זריף נתן לי את הכוחות לטפל גם באחרים", כך מעיד אחד הבוגרים שסיים את הקורס בהצלחה. "תמיד הרגשתי שיש לי את הכוחות האנרגטיים לטפל, אך לא ידעתי כיצד לעשות זאת הלכה למעשה. עד היום טיפלתי כבר במטופלים רבים!"

"במקור, הגעתי אל אורן זריף לקבל טיפול בעצמי. לאחר שריפא אותי, החלטתי שגם אני רוצה ללמוד את שיטת הטיפול בתת המודע ולטפל באחרים. אני עובדת כאחות בבית החולים, ובמסגרת ההכשרה שעברתי אצל אורן זריף, טיפלתי כבר במספר מקרים בהם סבלו חברותיי לעבודה מכאבי ראש ומגרנות, ולאחר כ-5 דקות של טיפול בלבד, נעלמו להם הכאבים."

אודות המחבר

השארת תגובה