מדיכאון וחוסר אונים בחזרה אל שמחת החיים – על טיפול מספר אחת בדיכאון של אורן זריף

אורן זריף, מומחה מוביל, המטפל מזה 20 שנים באלפי אנשים מהארץ ומרחבי העולם בשיטת הפסיכוקינזיס, מטפל בכוחות התת מודע בשלל הבעיות והמחלות הקיימות כיום. רוב המטופלים שמגיעים לזריף הגיעו אליו כתקווה אחרונה. הם מצאו מזור וישועה לכאבם לאחר שניסו את כל שיטות הטיפול האפשריות וביקרו אצל מיטב הרופאים

אחת התופעות המדהימות שבה מטפל אורן זריף הינה טיפול בדיכאון, חרדות ולחץ נפשי. אורן זריף מצליח להתגבר באמצעות שיטות הטיפול שלו על מקרי הדיכאון הקשים ביותר.
הסיפור של טובה מעורר השראה – ממצב שבו רצתה להתנתק ולא לפגוש אנשים, הפכה בחזרה לאדם שמח וחייכן וזאת בזכות 5 טיפולים בלבד בשיטת התת מודע אצל אורן זריף. "הייתי בדיפרסיה", טובה מספרת. "הגעתי למצב שלא רציתי לדבר עם אנשים. היו לי כל הזמן מחשבות רעות. בזכות הטיפול יש לי תקווה שהכל יהיה בסדר. אני מרגישה כמו אדם חדש. תודה רבה לאורן זריף על כל מה שעשה לי", היא מסכמת.
שחרור החסימות במוח והעלמת הדיכאון

דיכאון היא בעיה נפוצה. כ- 5% עד 10% מן האוכלוסייה סובלת מן המחלה, בדרגת חומרה זו או אחרת, בכל זמן נתון. כיום ידוע שבעת דיכאון מתחוללים שינויים באופן בו פועל המוח. באמצעות שיטת הפסיכונקינזיס שבה מטפל אורן זריף ניתן להשפיע על האזורים הרלוונטיים במוח, לפתוח את החסימות, כדי שהשדה האנרגטי יוכל לזרום בצורה נכונה. "‏המוח שלנו יכול לשלוט על הגוף בצורה מקסימלית", אומר זריף. "השאלה איך גורמים למוח לרצות. אני מאמין שהסוד נמצא בתת המודע ולשם אני חותר בטיפול שלי".
"אין ספק שהאל חנן את אורן זריף בכוחות מדהימים. הגעתי אליו במצב נפשי לא טוב, חייתי על כדורים וסבלתי מעודף משקל. היום אני שמחה לספר שבעקבות הטיפול כמות כדורי ההרגעה ירדה, ואני מאמינה שבקרוב אגמל מהם לחלוטין", כך מתארת תהילה את סיפור ההצלחה שלה במלחמה בדיכאון.
גם מרים, שסבלה מקריסת מערכות מרוב מתח נפשי, מספרת על השינוי שאורן זריף חולל בחייה. "כבר בטיפול השני הרגשתי שיפור. משבוע לשבוע הלחץ הנפשי ירד, הביטחון העצמי עלה, וכאבי הראש חלפו לחלוטין. אני מודה לאורן זריף מכל הלב. הוא פשוט המלאך שלי".
"יכולותיו של המוח הן כה עצומות, הפוטנציאל שלו הוא כה כביר, עד כי אין דבר שייבצר ממנו", מסביר זריף את האופן שבו הגוף מרפא את עצמו, ומוסיף כי "ההערכה שלי היא שיש ביכולתו של המוח לרפא כל בעיה, חולי, מדווה, פגיעה או פציעה בגוף. כמי ששולט בכל תא ותא בגוף, עד אחרון התאים, אין למוח כל מגבלות, ברצותו אין דבר שאינו יכול לעשות בגופו".

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה