משפחת הפרופסורים מעידה: "הטיפול של אורן זריף עזר לאבא!"

האב (פרופסור לביולוגיה), האם (פרופסור לכימיה) והבן (ד"ר לכימיה) נדהמו מהשיפור המהיר

פרופ' ק. דנוביץ', לשעבר ביולוג מומחה באוניברסיטה ברוסיה, סבל מבעיות בשינה ומקשיים בהליכה בשל גילו המתקדם. רעייתו, פרופ' לכימיה, ובנו, ד"ר לכימיה באוניברסיטה העברית, החליטו להביאו לקליניקה של אורן זריף בתקווה שיסייע לו.
מספר הבן, ד"ר ד. דנוביץ': ”אבא סבל מחוסר שינה והלך עם מקל והרפואה הרגילה לא יכלה לעזור לו. שמענו על אורן זריף והחלטנו לנסות את שיטת הטיפול. מאז הפעם הראשונה שבה היינו, יש שיפור משמעותי בשינה של אבי, והיום ראיתי שבזכות אורן הוא הצליח ללכת בלי מקל…
"אנחנו ממשיכים לבוא לטיפולים של אורן", מוסיף הבן. "ואנחנו מקווים לשיפור נוסף בהליכה, כי אנחנו רואים שיש התקדמות".
האב והאם, שאינם שולטים בעברית, בירכו את אורן זריף בשפה הרוסית ואמרו: "אנו מקווים שבזכותו השינוי יהיה משמעותי גם בהליכה ואנו מאמינים שאורן יצליח לעזור גם בזה. תודה רבה לו על מה שעשה למעננו!"

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה