עדותו רוני ח' רוקח בחברת טבע: "לאחר מספר חודשים הכאבים שהיו לי פחתו והצלחתי ללכת בעצמי"

רוני ח', בן 65 עובד בחברת טבע כרוקח כבר 36 שנים. רוני הגיע אל אורן זריף לטיפול וכך הוא מעיד:
"הגעתי אל אורן לפני מספר שנים כשאני סובל מכאב חמור בברכיים, רגליים והקרסוליים. הכאבים היו בשני הרגליים מהברך ועד הקרסול עקב שחיקה מאוד גדולה בסחוס. עמדתי כמעט להיות נכה וכמעט שלא יכולתי ללכת. חשבתי לצאת לפנסיה מוקדמת ולהצהיר על נכות." זה היה נס שיכולתי אפילו לגרור את הרגליים שלי ולהגיע אליו לקליניקה", מציין רוני. "לאחר שעשיתי מספר בדיקות, נאמר לי כי עליי לעבור ניתוח להחלפת ברך ובנוסף גם לעבור ניתוח להחלפת קרסול. המשמעות היא שעליי לשים פלטינה בשני הברכיים וגם בקרסוליים. הרגשתי נורא מפני שזה אומר שממש בקרוב אצטרך לעבור לכיסא גלגלים ולא אוכל לתפקד."

בהמשך מספר רוני על הטיפול והשינוי שעבר מהרגע שעבר אותו אצל אורן זריף
"לאחר ששמעתי רבות על אורן זריף קיבלתי החלטה להגיע לטיפול. הרגשתי כי ההחלטה להגיע לטיפול אצלו תשפר את מצבי. טרם הטיפול לא יכולתי למתוח את הרגל כלל וכלל וסבלתי מכאבים רבים אשר הפריעו לי גם בזמן השינה. בהתחלה לא הרגשתי שיפור כלשהו אך התאזרתי בסבלנות מאחר שראיתי כי אנשים אחרים עברו את הטיפולים בהצלחה ובריאותם השתפרה. כתוצאה מכך החלטתי להמשיך בטיפול. עכשיו, לאחר הטיפול אני יכול למתוח את הרגליים. לאחר מספר חודשים הכאבים שהיו לי פחתו והצלחתי ללכת בעצמי. כיום, לאחר מספר שנים כל הכאבים שהיו לי נעלמו כלא היו."

אופן הטיפול
אורן זריף עזר למספר רב של מטופלים כמו רוני ח', הסובלים מכאבים ברגליים והברכיים.
הטיפול מתבצע באמצעות טינקטורות, בעזרתן משתמש אורן להעביר אנרגיות פסיכוקינטיות לאזורים הרלוונטיים. תהליך הכנת הטינקטורות כולל התמרה אנדותרמית וחימום המתבצע על ידי הרתחה פיזית של הרכיב, באמצעותו משתמש אורן זריף לפתיחת החסימה האנרגטית אצל המטופל.

אודות המחבר

השארת תגובה