אליהו נ. סבל מנדודי שינה בלילות ולא הלך לישון בלי כדורים – עד שהגיע לטיפולים של אורן זריף!

רבים מאיתנו מתקשים להירדם בלילה וסובלים מנדודי שינה. מתהפכים מצד לצד וכתוצאה מכך עייפים כל היום… מה היה גם אליהו נ', שנזקק להרבה כדורי שינה כדי להעביר לילה רגוע. עד שהחליט לגשת לטיפול בשיטת תת המודע.
מספר אליהו: "שמעתי על אורן זריף והחלטתי לגשת ולנסות. אולי יעזור לי בבעיה שלי. ואכן, הייתי בטיפול – ואורן עזר לי להפליא! אני כבר לא לוקח אף כדור שינה, ונרדם בלילה ב-90% מהמקרים בלי בעיות..
"בעקבות הטיפולים של אורן". מוסיף אליהו, "אני ישן שלו, רגוע, לא מתוח… פשוט פלא פלאים מה שהוא עשה. אני ממליץ לכולם!"

עוד על הטיפול באמצעות תת המודע
תת המודע של האדם דומה למחשב ובדיוק כמו שניתן לתכנת מחשבים ותוכנות כך גם אנחנו "מתוכנתים" על ידי זיכרונות, חוויות, מידע הגנטי, דברים שספגנו בילדות ועוד. בדרך זו אנו חווים את העולם, פועלים ומתנהלים. נציין כי המטען של כל אדם מושפע "מהתוכנות" הנמצאות בתת המודע שלו והן אלו המניעות אותו לפעולה, לקבלת החלטות, לביצוע בחירות שונות ומעוררות בו תגובות, רגשות, אמונות ומחשבות באופן סובייקטיבי. שיטת הטיפול של אורן זריף, המבוססת על תת המודע, מסייעת להטמיע אמונה בכוחות ריפוי עצמיים, מסלקת חסימות שונות ומטביעה חותמה עד כדי מימוש באופן מלא.
אורן זריף מטפל למעלה מ-20 שנים בעזרת שיטת הפסיכוקינזיס וכוח תת המודע באלפי אנשים ועוזר להם להחלים ממחלות שונות שהרפואה הקונבנציונאלית לא מצליחה לרפא.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה