פרופסור וינשטיין: "הטיפול עזר לי וזו עובדה!"

פרופ' ד' וינשטיין, לשעבר מנהל היחידה למיילדות וגניקולוגיה: "אני מרגיש הרבה יותר טוב בזכות הטיפול של אורן זריף"
פרופסור ד' וינשטיין, לשעבר מנהל היחידה למיילדות וגניקולוגיה בבית חולים בירושלים, הגיע למספר טיפולים בקליניקה של אורן זריף – והופתע מהתוצאות.
"אני מרגיש טוב בזכות אורן, הרבה יותר טוב ממה שהייתי לפני שהגעתי אליו". מתאר פרופ' ויינשטיין. "אני מקווה שימשיך להיות טוב גם הלאה. תודות לאורן".
כפרופסור, איך אתה מסביר את שיטת הטיפול של אורן זריף?
"תראה, מבחינתי רלוונטי רק עקרון אחד: הגעתי לכאן עם בעיות מהן סבלתי – והיום הן ירדו לכדי 10% בלבד ממה שהיו לפני שהתחלתי בטיפול!"
ומסכם פרופ' וינשטיין, שהוא גם דוקטור לרפואה ודוקטור לביוכימיה באוניברסיטה העברית, "נראה לי שאני בכיוון הנכון להחלמה והולך להיות על הצד הטוב ביותר", הוא מסכם. "ואני מודה לאורן על הטיפול".
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה