פרופ' אורון: אורן זריף הוא תופעת טבע מדהימה!

פרופ' לביולוגיה א. אורון: "בזכות אורן זריף יש שינוי במצבי אחרי הרבה מאוד זמן… אין לי הסבר למה שהוא עושה, אבל נצטרך לחשוב על זה הרבה שנים!"

א. אורון. פרופסור לביולוגיה באוניברסיטת תל-אביב, הגיע לקליניקה של אורן זריף בעקבות בעיה רפואית ממנה הוא סובל – ונדהם. "אורן זריף הוא תופעת טבע מדהימה!", פותח ואומר פרופ' אורון, "אני לא יודע בדיוק מה הוא עושה, אבל הוא עושה משהו, שאנחנו נצטרך לחשוב על זה הרבה הרבה שנים כדי להבין מהו…"
כפרופסור המתעסק בתחום הביולוגיה, אין לך הסבר לזה?
"אין לי הרבה הסברים. למרות שאני בעצמי משתמש באנרגיות של אור כדי לנסות ולרפא בעלי חיים, ואנחנו מצליחים מאוד. זה סוג של אנרגיה, ואורן זריף עובד עם סוג של אנרגיה אחרת – שהיא לא ברורה לי, אבל בהחלט יש משהו בזה.
"אני מרגיש יותר טוב מאז שהגעתי לכאן". ממשיך פרופ' אורון, "אני בטוח שצריך עוד להמשיך בטיפולים. אבל אין ספק שיש איזה שינוי, וזאת אחרי הרבה-הרבה זמן!"

מהי שיטת הטיפול של אורן זריף?
שיטת הטיפול של אורן זריף הינה שיטת טיפול הקרויה: שיטת הפסיכוקינזיס. שיטה זו מבוססת על ספרו של ג'וזף מרפי אשר חיבר את הספר: כוחו של התת מודע. האמונה שהתת מודע משפיע באופן מהותי על מצבו הגופני של האדם, היא זו שבכוחה לסייע לאדם בריפוי גופני עצמאי. אורן זריף אשר מכיר היטב את השפעתו של התת מודע על מצבו הפיזי של האדם, יודע גם כיצד להביא את התת מודע של האדם להעניק לגופו את היכולת לרפא את עצמו. בעזרת שימוש באנרגיות אשר אורן זריף שולח לאיברים ספציפיים בגוף שאחראים על ריפוי הבעיה או המחלה ממנה סובל האדם ובעזרת שימוש בכח התת מודע, מצליח אורן זריף לסייע לאנשים רבים בריפוי מחלות וכאבים גופניים שונים.
האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה