קורס שיטת הפסיכוקינזיס – ללמוד לטפל בתדרים אנרגטיים גבוהים
שיטת הפסיכוקינזיס הינה שיטה ייחודית לטיפול בתת המודע וריפוי אנרגטי של תדרים ספציפיים בגוף האדם. במקרה של כאבים כרוניים ומחלות, משתמש המטפל בהקרנת תדרים אל תת המודע לפתיחת החסימות אנרגטיות בגוף המטופל.
שיטת הפסיכוקינזיס נחשפת! אם גם אתם מרגישים שמקצועות הטיפול הינם כשליחות עבורכם, גם אתם יכולים ללמוד את שיטת הטיפול בתדרים אנרגטיים!
אודות השיטה
שיטת הטיפול בפסיכוקינזיס מתבצעת באמצעות העברת אנרגטיות בתדרים ספציפיים אותן מעביר המטפל דרך תת המודע של המטופל ומאפשר לגוף המטופל לרפא את עצמו. השיטה עובדת על הרמה הפיזית, הרגשית והרוחנית של כל אדם וייצור חי באשר הוא.

אורן זריף, מפתח שיטת הטיפול בפסיכוקינזיס ותת המודע, מטפל כבר יותר מ-20 שנים במספר רב של מטופלים המגיעים מרקע שונה וסובלים ממחלות שונות וכאבים כרוניים.
ללמוד את שיטת הטיפול באופן פרטני
שיטת הפסיכוקינזיס הינה שיטה ייחודית לטיפול בתדרים אנרגטיים ובתת המודע. ברוב המקרים, לימודי מקצועות הטיפול האלטרנטיבי עשויים לקחת גם שנתיים אך לימודי שיטת הפסיכוקינזיס מתבצעת אחד על אחד עם אורן זריף, ובדרך כלל לוקחים 5-6 מפגשים.
למי זה מתאים?
הקורס אינו מתאים לכל אחד, אלא ליחידים בלבד. אלו אשר מרגישים כי האנרגיות זורמות דרכם, ואלו שמאמינים בלב שלם כי מקצועות בענף הטיפול מהווים עבורם כשליחות.
נושאי הלימוד
במהלך הקורס ירכוש התלמיד מקצוע לחיים הכולל מספר נושאים עיוניים ומעשיים לטיפול בכאבים כרוניים ומחלות שונות.

מבין הנושאים שנלמד בקורס:
– כוחות תת מודע
– כוחות הנסתר
– פיתוח יכולת החשיבה בתדרים ספציפיים
בוגרים מספרים
סיפור ההצלחה של ויקטור מ. מאשדוד שסיים בהצלחה את הקורס
ויקטור מ. אחד מהבוגרים של קורס פסיכוקינזיס הגיע אל אורן זריף ללמוד את השיטה ומעיד כי: "למדתי כיצד לפתח את יכולות תת המודע שלי וקיבלתי כוחות לעזור גם לאנשים אחרים. יכולת הריכוז שלי השתפרה באופן משמעותי, והיום אני בן אדם אחר. אני מצליח לחוש את האנרגיות החיוביות וממליץ בחום על הקורס לכל מי שמעוניין לטפל באחרים."
סיפור ההצלחה של תמיר ל. שקיבל את הכוחות לטפל גם באחרים
בוגר נוסף שהגיע אל זריף ללמוד את שיטת הטיפול בתדרים ואנרגיות מספר על תחילת דרכו: "לפני שהגעתי ללמוד את שיטת הטיפול בפסיכוקינזיס, הרגשתי שיש בי כוחות אנרגטיים, אך לא ידעתי כיצד להשתמש בהם. היום, לאחר שעברתי את הכוונון האנרגטי, למדתי כיצד לטפל במטופלים רבים הודות לשיטה שפיתח אורן זריף. הידע שלמדתי אצל אורן באמת מדהים!"

אודות המחבר

השארת תגובה