קשיים בתחושה ובחשיבה בעקבות אירוע מוחי – אורן זריף מסייע

השבץ המוחי, או האירוע המוחי, הוא אחת מהמושגים הנפוצים והמפחידים בתקופתינו.
אורן זריף מטפל ברבים מהסובלים מהשבץ המוחי, ומתוצאותיו הלא-פשוטות.

אורן זריף מטפל מזה 25 שנים בפונים רבים, הסובלים ממגוון רחב של הפרעות ומחלות.
אורן זריף מהווה עבור מטופליו, אשר עברו את החוויה הלא נעימה של שבץ מוחי, כתובת לא שגרתית שבה ניתן מענה נוסף, ממבט אישי ואנרגטי, כשהמטרה היא שיפור משמעותי של איכות חיי המטופל, וחזרתו המהירה לשגרת חייו.

אורן זריף אינו רופא, אך רבים מאנשי המדע והאקדמיה, שופטים, עורכי דין ובכירים במשק ובתקשורת, יודעים לספר על תחושותיהם ומצבם הרפואי לפני ואחרי הביקור בקליניקה של אורן.

אורן זריף משתלב באופן טבעי עבור רבים מהמטופלים, כחלק בלתי נפרד מצוות הטיפול בבעיות תקשורת.

ירידה בתחושה: במידה שהאזור הנפגע במוח קשור לשליטה על רמת התחושה, קיימת אפשרות לירידה בתחושה בחלקי גוף שונים. לעיתים האדם יחוש כאבים, תחושות שריפה, חום או קור, נימול, ועוד.

חשיבה: השבץ המוחי עלול לגרום לקשיים בהתמצאות, בזמן ובמקום. קשיים נוספים עלולים להיות בזיהוי אנשים, כולל שמות ילדים ובני זוג. לעיתים יופיעו קשיים בתכנון פעולות פשוטות ובשיפוט. ברבים מקשיים אלה ניתן לטפל, על ידי שיקום מתאים לאורך זמן.

אלפי המטופלים של אורן זריף מספרים מפה לאוזן על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן רציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן זריף אוצר בתוכו, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות וההצלחה.

אורן זריף מחזיק בתיעוד רב ומרשים של מטופלים שהגיעו בעקבות אירוע מוחי וביקשו את עזרתו. אצל רובם ככולם, חל שיפור משמעותי במגוון ההגבלות והתופעות שמהם סבלו. מגבלות האתיקה וצנעת הפרט מונעות, כמובן, את פרסומם המלא.

רבים שנואשו מהטיפול הקונבנציונאלי שהרפואה יודעת לספק, הגיעו לאורן לאחר שמישהו סיפר להם עליו. במרבית המקרים, לאחר טיפול אחד יחול שיפור משמעותי, ובחלק קטן מהם, יידרשו עוד טיפול או שניים.

שיטת הפסיכוקינזיס שפיתח זריף, הינה ייחודית ואפקטיבית. היא משלבת טיפול אנרגטי חיצוני ומיקוד אנרגטי פנימי, על מנת לרכז את כל כוחות הגוף והנפש לשם השבת האיזון הפיזיולוגי והרגשי.

בריאותם של לקוחותיו ומחויבותו כלפיהם, נמצאים במקום הראשון.
במקרים קשים וקיצוניים, אורן זריף לא יהסס להפנות לטיפול מקצועי קלאסי או לרופאים מומחים.

אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו ברמת גן ובירושלים.

אודות המחבר

השארת תגובה