שבעתם מרופאי עור? הקשר בין גוף לנפש, בעיות עור ושיטת הפסיכוקינזיס

מצבי לחץ ומצוקה רגשית עלולים לגרום לתחלואה של הגוף, והדבר ניכר במיוחד בעור – שם סימני החולי ניכרים על פני השטח. רבים מאיתנו מכירים את התופעה הזו: ברגעי לחץ ומשבר, או זמן קצר לאחר שהמשבר חולף, מופיעים על גבי העור פצעים שנראה כאילו הגיעו משום-מקום. עבור אחרים הלוקים במחלות עור כרוניות (למשל הרפס או פסוריאזיס) – הלחץ מחריף את הבעיה או גורם להתפרצות של המחלה.

פעמים רבות, המטופלים מגיעים לאורן זריף, לאחר תהליך מייגע ומתסכל של ביקורים חוזרים ונשנים אצל רופאי עור בקופת החולים, שפטרו אותם בטיפול עור מקומי שלא הועיל. לרופאים בקופות, שרואים ארבעה-חמישה מטופלים בשעה, אין שום אפשרות לצלול לעומק הבעיה של המטופל, ולהתייחס למרכיב הנפשי המשמעותי.

גישתו של אורן זריף רואה את המטופל כאדם כולל, על קשייו הפיזיולוגיים ומצוקותיו הרגשיות, ויודעת לפנות אל מרכזי האנרגיה המתאימים ואל יכולת הריפוי המדהימה של הגוף עצמו, בסיוע יכולותיו של אורן זריף.

הדרך לגשת למטופל בבעיות עור, היא בגישה שעוטפת את המטופל ומכילה אותו. –
לעיתים יש ממש קורלציה ברורה בין חומרת המצב הנפשי לבין חומרת הממצא בעור.
מתוך הכרה בצורך של טיפול משולב בחולים אלו, מתמקדת שיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף, בתפר הזה שבין עור ונפש.

אורן זריף מטפל מזה 25 שנים בפונים רבים, הסובלים ממגוון רחב של הפרעות ומחלות.
אלפי המטופלים של אורן זריף מספרים מפה לאוזן על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן רציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן זריף אוצר בתוכו, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות וההצלחה.

רבים שנואשו מהטיפול הקונבנציונאלי שהרפואה יודעת לספק, הגיעו לאורן לאחר שמישהו סיפר להם עליו. במרבית המקרים, לאחר טיפול אחד יחול שיפור משמעותי, ובחלק קטן מהם, יידרשו עוד טיפול או שניים.

אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו ברמת גן ובירושלים.
שיטת הפסיכוקינזיס שפיתח זריף, הינה ייחודית ואפקטיבית. היא משלבת טיפול אנרגטי חיצוני ומיקוד אנרגטי פנימי, על מנת לרכז את כל כוחות הגוף והנפש לשם השבת האיזון הפיזיולוגי והרגשי.

אורן זריף אינו רופא, אך רבים מאנשי המדע והאקדמיה, שופטים, עורכי דין ובכירים במשק ובתקשורת, יודעים לספר על תחושותיהם ומצבם הרפואי לפני ואחרי הביקור בקליניקה של אורן.

בריאותם של לקוחותיו ומחויבותו כלפיהם, נמצאים במקום הראשון.
במקרים קשים וקיצוניים, אורן זריף לא יהסס להפנות לטיפול מקצועי קלאסי או לרופאים מומחים.

אודות המחבר

השארת תגובה