שיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף מקלה על אלרגיות
אלרגיה היא למעשה חוסר איזון של מערכת החיסון

כולם חוו לפחות פעם אחת פריחה בעור. הגרד הלא נעים הזה, שתוקף תינוקות, ילדים, מבוגרים, נשים וגברים. מה שלא כולם יודעים הוא, שבמקרים רבים הפריחה נובעת למעשה מחוסר איזון של מערכת החיסון, או במילים אחרות – מאלרגיה. האלרגיה היא תגובה לא מותאמת של הגוף לחומרים שאינם אמורים ליצור כל איום. כלומר, למרות שהם לא אמורים לאיים עליו – הגוף מגיב אליהם שלא כרגיל.

הגורם העיקרי לאלרגיה הוא מגוון של גורמים החל מתורשה, דרך ליקויים בתהליכי העיכול וביכולתו של הגוף והכבד להתנקות מרעלים, וכלה במתח נפשי. כל אלו גורמים לפעילותה השגרתית של מערכת החיסון להיפגע – ולזהות חומרים שאינם מזיקים כמהווים איום.
שיטת הפסיכוקינזיס שפיתח זריף, הינה ייחודית ואפקטיבית. היא משלבת טיפול אנרגטי חיצוני ומיקוד אנרגטי פנימי, על מנת לרכז את כל כוחות הגוף והנפש לשם השבת האיזון הפיזיולוגי והרגשי.

אורן זריף ממקד את הטיפול בסובלים מאלרגיות באיזורים הבאים:
איזון בכבד: הכבד מהווה "פילטר" טבעי של הגוף שתפקידו לטהר את הדם מרעלים. כאשר אנו נחשפים לריבוי של רעלים בחיי היומיום, נוצר עומס על הכבד כפילטר, והוא מתקשה לנטרלם ולסלקם.
הדבר מביא לאגירה של רעלים (ברקמות השומן בגוף), דבר שלאורך זמן עלול להתבטא בתגובות אלרגיות שונות

איזון במערכת העיכול – לשיפור תהליכי העיכול והספיגה (עיכול לא מלא עלול לגרום לתהליכי דלקת ולהחלשת מערכת החיסון).

איזון ושיקום מערכת החיסון ובכך שיפור יכולתה להתמודד עם אלרגנים.
תמיכה במערכת העצבים – הרגעת מערכת העצבים כסיוע בהתמודדות עם עומס ולחצים.

אורן זריף מטפל מזה 25 שנים בפונים רבים, הסובלים ממגוון רחב של הפרעות ומחלות.
אלפי המטופלים של אורן זריף מספרים מפה לאוזן על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן רציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן זריף אוצר בתוכו, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות וההצלחה.
רבים שנואשו מהטיפול הקונבנציונאלי שהרפואה יודעת לספק, הגיעו לאורן לאחר שמישהו סיפר להם עליו. במרבית המקרים, לאחר טיפול אחד יחול שיפור משמעותי, ובחלק קטן מהם, יידרשו עוד טיפול או שניים.

אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו ברמת גן ובירושלים.

אורן זריף אינו רופא, אך רבים מאנשי המדע והאקדמיה, שופטים, עורכי דין ובכירים במשק ובתקשורת, יודעים לספר על תחושותיהם ומצבם הרפואי לפני ואחרי הביקור בקליניקה של אורן.

בריאותם של לקוחותיו ומחויבותו כלפיהם, נמצאים במקום הראשון.
במקרים קשים וקיצוניים, אורן זריף לא יהסס להפנות לטיפול מקצועי קלאסי או לרופאים מומחים.

אודות המחבר

השארת תגובה