"שנים סבלתי מהגב והרגליים – אורן זריף העלים את הכאבים!"

יונה ד' ניסה הכל כדי להיפטר מהכאבים הטורדניים בכל הגוף אבל מה שלא הצליחו האורתופדים – הצליח לעשות טיפול בתת המודע

כאבי גב אלו הם כאבים שעלולים להקרין לאזורים נוספים כמו רגליים וידיים ופוגעים בתפקוד תקין. כאבים מסוג זה פגעו גם בתפקודו של יונה ד' שסבל מכאבים בכל חלקי גופו במשך שנים: סבלתי מהגב, הרגליים, הידיים וכל הגוף", מספר יונה. "טופלתי אצל רופאים אורתופדים, ניסיתי הכל ושום דבר לא עזר…"
בעקבות פרסום בעיתון החליט לגשת ולנסות את שיטת הטיפול של אורן זריף. גם הוא לא האמין שהבעיה שארכה שנים תיפתר במספר טיפולים קצרים.
"בזכות אורן אני מרגיש הרבה הרבה יותר טוב", מספר יונה. "עברו לי כל הכאבים שהיו לי ובמהירות מדהימה… אני מאושר ומקווה שאורן ימשיך יעזור לעוד הרבה אנשים כפי שעזר לי!"

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה