להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / באנר ראשי / האם טיפול באמצעות תת מודע יכול לרפא מחלת סרטן?

האם טיפול באמצעות תת מודע יכול לרפא מחלת סרטן?

בשנת 2016 התפרסם דו"ח מיוחד שחשף את העובדה כי למרות ההתקדמות המשמעותית בתחום הרפואה עדיין נרשמת עלייה במספר מקרי הסרטן שהינו גורם המוות השני בעולם.

על פי הדו"ח, שפורסם בכתב העת JAMA Oncology נמצא כי בשנת 2015 אובחנו 17.5 מיליון אנשים עם המחלה, ו-8.7 מיליון אנשים מתו ממנה ברחבי העולם.

נתונים נוספים מדאיגים שעלו בדו"ח מציינים כי הסיכוי לחלות במחלת הסרטן בקרב גברים הינו 1 ל-3 לעומת נשים שלהן יחס של 1 ל-4.
עוד עולה מהדוח כי סרטן הערמונית היה הסרטן הנפוץ ביותר בקרב גברים, עם 1.6 מיליון חולים ברחבי העולם ואילו סרטן הריאות היה הגורם המוביל למוות מהמחלה בקרב גברים. אצל הנשים סרטן השד היה הנפוץ ביותר והביא למותן של 2.4 מיליון נשים ברחבי העולם.

ומה המצב בישראל: הסיבות המרכזיות למוות בישראל מתייחסות למחלות כרוניות כמו סרטן, מחלות לב וכלי דם, סוכרת, לחץ דם ועוד. כמו כן, בישראל נשים חיות, בממוצע, יותר שנים מאשר גברים ובין מגוון גורמי הסיכון המשפיעים על תוחלת החיים נציין כי עישון סיגריות, נרגילות ומוצרי טבק הוא הגורם המשפיע ביותר ואחריו גורמים כמו תזונה בריאה, פעילות גופנית, חשיפה לזיהום אוויר, השמנה ומתח נפשי.

הרפואה משפיעה על איכות החיים
עם עובדות ומספרים אי אפשר להתווכח ומסתבר כי לאיכות הטיפול הרפואי השפעה משמעותית על תוחלת החיים ובמיוחד כשמדובר בטיפול מונע אבל מה קורה כאשר הרופאים מרימים ידיים ולא מצליחים לרפא?
במקרים אלה שכמעט ואין סיכוי החולים ובני משפחותיהם מחפשים כל דרך לנס ולמציאת תרופה מצילת חיים או מאריכת חיים וכאן גם נכנסת לתמונה שיטת הטיפול באמצעות תת המודע, אותה מוביל אורן זריף.

זריף מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ומצליח לרפא, לחזק, לתקן ולשפר את איכות החיים היכן שהרפואה הקונבנציונאלית נכשלת. רבים מבין מטופליו נעזרים בו כבר בשלבים ראשונים של כאבים ושל תסמינים למחלות ובמקרים רבים – הם מצליחים למצוא פתרון לבעיה בדרך של כוח תת המודע.

להינצל מקטיעת הודות לכוחות תת המודע
חדוה סבלה מגידול בסחוס. היא נאלצה לעבור שני ניתוחים קשים וגם אחריהם אמרו הרופאים שככל הנראה לא יהיה מנוס מקטיעת הרגל – אבל זה לא קרה! חדווה הגיעה לקלינקה של אורן זריף ועברה טיפול בשיטת תת המודע והודות לכך היא ניצלה.

"אורן זריף הציל אותי מסכנה של קטיעת הרגל. חליתי בכונדרוסרקומה (סרטן העצמות) וסבלתי מגידול ממאיר של תאי סחוס וכתוצאה מכך נפגעו עצמותי ונפגעתי גם באגן. עברתי שני ניתוחים קשים ומסובכים והייתי מוגבלת מאד בתנועה. הסרטן התפתח אצלי בגוף בקצב איטי בעיקר באגן וברגליים והרופאים תכננו לעשות לי קטיעה להסרת העצם עם הגידול. הרופאים אמרו שאין יותר מה לעשות. עמדתי בפני כריתת רגל, אבל ממש במקרה קראתי כתבה בעיתון על אורן זריף והחלטתי להגיע אליו ולנסות. באתי – והוא ממש הציל אותי!".

אורן זריף מטפל באמצעות כוחות תת המודע ועוזר לגוף לרפא את עצמו. זריף חתום על שיטה ייחודית שפיתח באמצעותה הוא עוזר לחולים במחלות שונות להתגבר על מצבם ובמקרים רבים להחלים. שיטתו של זריף מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים תוך שהוא יוצר תהליך של ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.

לקליניקה שלו מגיעים שופטים, עורכי דין, רופאים, אנשי עסקים, שחקני כדורגל, שכירים, עצמאים, עקרות בית ובעצם כולם.
"זה לא ייאמן!", מסכמת חדווה. "בזכות הטיפולים של אורן, אני מרגישה טוב. הכאבים הנוראיים מהם סבלתי ירדו לפחות ב-85 אחוזים. אני לוקחת פחות כדורים ממה שהורגלתי ואני מודה לאורן על שהציל אותי".

במציאות הישראלית והכלל עולמית כאשר תוחלת החיים עולה, הרפואה מתקדמת ובכל זאת קיימים מקרים רבים מאד שבהם אין בכוחות הרופאים לסייע – יש מקום לקבל חוות דעת מכל מי שיכול לעזור. מכל מי שיכול למנוע סבל, ומכל אחד שיכול להאריך חיים ובעיקר לרפא. אורן זריף חתום על אלפי סיפורי הצלחה שבהם הציל אנשים ממחלות רבות ובמקביל הוריד את הסבל ועצר את הכאבים.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

האיש בעל הכוחות העל טבעיים מכשיר את הדור הבא

למידת שיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף – מקצוע לחיים המתאים ליחידי סגולה בלבד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *