להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / כללי / "אורן זריף עזר לי להתגבר על הגידול" חולי סרטן (אונקולוגיה) מספרים על הצלחה מדהימה בטיפול

"אורן זריף עזר לי להתגבר על הגידול" חולי סרטן (אונקולוגיה) מספרים על הצלחה מדהימה בטיפול

אתי לקתה בסרטן השד והגיעה לטיפולים אצל אורן זריף במקביל לכימותרפיה. "אורן תמך בי נפשית ובריאותית, בזכותו לא היו לי תופעות לוואי – עד שהגידול נעלם", היא מעידה

אורן זריף, המטפל בכוחות התת מודע, מלווה חולי סרטן רבים במאבקם נגד המחלה. על פי עדויות רבות שהצטברו, טיפוליו של זריף מפחיתים את תופעות הלוואי של הכימותראפיה ומעלים את סיכויי ההצלחה להתגבר על המחלה.
אתי לקתה בסרטן השד וטופלה משך מספר חודשים בהקרנות וכימותראפיה. "זה היה גידול מסוג מאוד אלים, שהתפשט כמעט על כל השד הימני", סיפרה אתי. "אורן זריף תמך בי לכל אורך הטיפולים, גם נפשית וגם בריאותית – ועובדה שבסוף הגידול נעלם".
"אחרי כל טיפול כימותרפי באתי אל אורן, מיד מבית החולים", הוסיפה אתי, "ובזכותו לא היו לי תופעות לוואי של הכימותרפיה, ויכולתי לתפקד כמעט כרגיל לאורך כל הטיפולים. את התוצאות הרגשתי כבר בטיפול השני של אורן. בשבוע שלא הגעתי אל אורן היו לי תופעות לוואי מאוד לא נעימות. אורן איש צדיק שפשוט עזר לי להתגבר על המחלה הזו ואני מודה לו על כך מכל הלב. הלוואי וירבו כמותו בישראל!"
הסרטן הוא שם אחד למחלה אשר יכולה להתפתח עד כדי השתלטות על כל חלקי הגוף ולכן מיוחסים לה שמות אחרים. גוף מורכב מסוגי תאים רבים ואיננו סטטי. בכל יום מתים תאים ותיקים ותאים חדשים נוצרים באמצעות מנגנון של התחלקות.
בתהליך תקין ונורמלי התאים מתחלקים רק כאשר יש חסר בתאים, ואז הם נקראים לתפוס מקום של תאים ישנים. יכול להיווצר מצב, שבו התאים ממשיכים להתחלק גם כאשר אין צורך בהם ואז הם יוצרים גידול.
ישנם שני סוגי גידולים: שפיר שאיננו הורס את הרקמה ממנה הוא נוצר ואינו מתפשט לרקמות מרוחקות, וממאיר שהוא גידול סרטני.
במקרה זה, מדובר בתאים שאינם נורמליים. הם מתחלקים ללא כל פיקוח וללא סדר, משתלטים על האיברים הסמוכים להם ומפריעים להם בתפקוד, הם חוזרים לאחר שהוסרו, ועלולים לפלוש לרקמות מרוחקות באמצעות זרם הדם או הלימפה, להתיישב שם ולגרום להם נזק.
הרגל שניצלה בזכות אורן
חדוה חלתה בכונדרוסרקומה, גידול ממאיר של תאי הסחוס. לאחר שעברה שני ניתוחים קשים ומסובכים ברגלה, הודיעו לה הרופאים שאין יותר מה לעשות מלבד כריתת הרגל.
“עמדתי בפני כריתת רגל” היא מספרת ,”אבל קראתי כתבות על אורן זריף והחלטתי להגיע אליו… באתי והוא ממש הציל אותי. זה לא יאמן!”
היום בזכות הטיפולים של אורן אני מרגישה טוב. הכאבים הנוראיים מהם סבלתי ירדו לפחות ב-85% אם לא יותר. אני לוקחת הרבה פחות כדורים נגד כאבים, אין מה להשוות בכלל! אני באמת מודה לאורן שהציל אותי”.
**אורן זריף אינו רופא ואינו מהווה תחליף לרפואה הקונבנציונאלית. כמו כן, הוא אינו ממליץ למטופליו להימנע מרפואה קונבנציונלית, מטיפול בכדורים, הקרנות או כימותרפיה**
סרטן היא בעיקר מחלה של גנים. בדרך כלל סדרה של שינויים (מוטציות), דרושות, על מנת שהתא יהפוך לסרטני. קיימת הבדלה בין גנים הנקראים אונקוגנים הגורמים להתפתחות סרטן בתאים, בעקבות שינויים בגן, וגנים מעכבי סרטן, שפגיעה בהם מורידה את מערך ההגנה של התא מפני סרטן.
מוטציות בגנים אלו יכולות להיגרם על ידי קרינה מייננת, כימיקלים מסרטנים (קרצינוגנים), תורשה של גנים שעברו מוטציה, וירוסים וחיידקים גורמי סרטן ופגיעה על ידי רדיקלים חופשיים.
סרטן – אחוזי החלמה גבוהים כנגד כל הסיכויים אצל אורן זריף
סרטן הוא שם כולל למחלות שונות אשר המשותף להן הוא התחלקות תאים בצורה בלתי מבוקרת היוצרת גידול ממאיר. דוגמאות לגידולים ממאירים הם קרצינומה, לימפומה או סרקומה ולוקמיה, וישנם עוד רבים. במקרים מסוימים תאים אלו ינדדו בגוף ויצרו גרורות.
מחלת הסרטן היא סוגיה נפוצה מאוד בעולם ורבים מתמודדים ונלחמים בה יום יום על מנת להחלים, למרות הנתונים המדאיגים האלו, מצליח אורן זריף להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים, כנגד כל הסיכויים.

הגוש שנעלם כלא היה
אורן זריף, מומחה מוביל, המטפל מזה 20 שנים באלפי אנשים מהארץ ומרחבי העולם בשיטת הפסיכוקינזיס, בכוחות התת מודע בשלל הבעיות והמחלות הקיימות כיום בקרב אנשים.
ירדנה החלימה ממחלת הסרטן אך נשארה מרותקת לכיסא הגלגלים בעקבות המחלה. ירדנה הגיעה אל הקליניקה של אורן זריף ובתוך מספר טיפולים הצליחה לעמוד חזרה על הרגליים.
לאחר 3 שנים התגלה גוש בשד הימני של ירדנה והרופאים מייד המליצו על ניתוח להסרתו.”הראשון שפניתי אליו היה כמובן זריף”, מספרת ירדנה. “בשבועיים שאחרי גילוי הגוש עברתי שני טיפולים אצל אורן. חיכיתי קצת ואז נסעתי לבדיקת ממוגרפיה פרטית. לשמחתי הם לא גילו כל גוש בבדיקה! חזרתי לבית החולים, ביקשתי שיערכו לי צילום ממוגרפיה נוסף והצילום גילה שהגוש נעלם!
הרופאה יצאה ואמרה לי:”ירדנה אין לך שום דבר! חייכתי וסיפרתי לה שזה בזכות אורן זריף. השמחה הייתה מרובה. מאז הפכתי למעריצה גדולה של אורן זריף”.

מוטציות מרובות הופכות תא רגיל לתא סרטני
ברוב המקרים לא ניתן לדעת מהו האירוע הראשוני שגרם לתא להפוך לסרטני, אולם בביולוגיה מולקולרית ניתן לתאר את המוטציות בגידול, ולצפות את התנהגותו ברמה מסוימת. לדוגמה, כ- 50% מהגידולים מראים מחסור של גן מעכב סרטן p53 שנקרא גם "שומר הגנום".
לאחר מספר מוטציות בגנום, גן זה יורה לתא להיכנס לאפופטוזה (מוות תאי), כדי לא לשמר את המוטציות. אי תפקודו של גן זה מאפשר לתאים אלו להמשיך לחיות, ולהתחלק, וכך ליצור עוד תאים שלא מתים.
הימצאות טלומרז גורמת לחלוקה אינסופית של התא. מוטציות אחרות מאפשרות לגידולים לפתח רשת כלי דם להספקת חמצן וחומרים מזינים לתא, או להיפרד מהרקמה שהם נמצאים בה ולעבור לרקמה אחרת (גרורות).

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

ד"ר בהיר: "לאורן יש חשיבות עצומה בבעיות שהמרכיב הדומיננטי שלהן רגשי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *