להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / אקטואליה / סובלים מכאבי ראש, סחרחורות ומגרנות חוזרות? טיפול משנה חיים של אורן זריף

סובלים מכאבי ראש, סחרחורות ומגרנות חוזרות? טיפול משנה חיים של אורן זריף

אם אתם סובלים מכאבי ראש כרוניים ושום טיפול לא עזר כדאי לנסות לטפל בכאבי הראש בדרך לא קונבנציונאלית, בשיטה המבוססת על תת המודע כי פשוט אין מה להפסיד – רק להרוויח ולחסוך בכאבים.

חיסל חפיסות של תרופות הרגעה אבל לא הצליח לחסל את הכאב
מאיר מסבל מכאבי ראש כרוניים וסיפור ההצלחה שלו מהווה דוגמה להחלמה כנגד כל הסיכויים. מאיר לא מצא פתרון לכאבי ראש עזים וכשנואש מהרפואה הקונבנציונלית אחרי שחיסל בקבוקים שלמים של טיפות ההרגעה, בלע עשרות חפיסות של כדורים ונפגש לפחות עם 6 רופאים מומחים לכאב, הוא החליט לפנות לטיפול בשיטת התת מודע… וכבר אחרי 5 דקות של טיפול כאבי הראש חלפו לגמרי ומאיר חזר לחייך!
כאב ראש עלול לסכן חיים!
הסטטיסטיקה מציגה בפנינו נתונים על כך ש-4% מהאוכלוסייה סובלים מכאבי ראש מהם כ-1%-2% מגיעים לחדר מיון. כאב ראש מוגדר כתופעה שכיחה הנובעת מלחץ סטרס, פחד, חרדה והוא יכול להיות כאב ראש כרוני מסוג מיגרנה או לרמז על מחלות כמו גידולים, דימומים ותהליכים נוספים מסכני חיים.
איך להפסיק לסבול מכאבי ראש תוך 5 דקות?
מאיר, חקלאי ממושב בגליל התחתון, סבל במשך חודשים ארוכים מכאבי ראש עזים. "הכאבים היו בצד ימין של הראש", מספר מאיר, "ולא ידעתי מה לעשות. הלכתי לרופאים שהמליצו לי על כדורים, אבל זה לא עזר לי". "הלכתי לחדרי מיון וגם משם חזרתי עם אותם הכאבים". כמוצא אחרון הגיע לקליניקה של אורן זריף והחל בסדרת טיפולים וכבר אחרי 5 דקות של טיפול הוא הפסיק לסבול וכאבי הראש פסקו.
אם הסיפור של מאיר נשמע לכם יוצא דופן ומעורר אצלכם סקרנות או שאלות – אנו מזמינים אתכם לקרוא את הספר כוחו של התת מודע או לבקר באתר של אורן זריף ושם להיחשף לעשרות ומאות סיפורי הצלחה.
שיטת טיפול המצילה חיים!
אורן זריף הוא המטפל הבכיר והמפורסם בישראל שהפך את הטיפול בתת מודע לשיטה המצילה חיים של רבים וטובים שהתייאשו מהטיפולים הקונבנציונאליים. מאות סיפורי ההצלחה המובאים באתר האינטרנט של אורן זריף ובערוץ היוטיוב שלו מוכיחים כי השיטה של אורן זריף אכן עובדת היכן שהרבה מאד רופאים ומטפלים הרימו ידיים ו-וויתרו.
מאיר אינו היחיד שיוכל לדווח על כאבי ראש שחלפו לחלוטין: תמצאו באתר אינספור מטופלים שהגיעו לזריף כשהם חווים כאבי ראש והצליחו להירפא באמצעות פסיכוקינזיס – תוכלו לקרוא עליהם בהמשך.

כמו פטיש בראש
כאבי ראש הם דבר טורדני. ההתמודדות איתם פעמים רבות היא ארוכה ומייגעת. ייתכן שהם נובעים מסטרס, כלומר שהמתח הנפשי הוא הסיבה לסבלו של אדם, וייתכן שמדובר במיגרנות, המופיעות לרוב באחד מצדי הראש. אדם החווה מיגרנה מרגיש פטיש בראש, תחושה חוזרת ונשנית של קדיחה חזקה.
בין הגורמים למיגרנה: חשיפה לרעלנים, אורח חיים בעייתי, לחץ נפשי, השפעות אקלים, עניינים הורמונאליים, רקע רפואי, השפעת אכילת מזונות מסוימים שייתכן הרכיבים בהם מזיקים לגוף, בעיות אורתופדיות ועוד. ויש גם כאבי ראש המבשרים בעיות כמו גידולים, בעיות בכלי דם ומחלות קשות.
למה לחכות לנס משמיים אם אפשר ללכת לאורן זריף ולקבל טיפול המבוסס על תת המודע?
לקליניקות של זריף ברחבי הארץ מגיעים פציינטים רבים, מבוגרים וצעירים כאחד, שהרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לסייע להם להתמודד עם כאבי ראש ועם מחלות שונות. הם מגיעים נואשים למדי, כשהם סובלים מאוד ולא רואים את האור בקצה המנהרה. בהגיעם לקליניקה של זריף, המטפל הידוע בשיטת התת מודע, הם תוהים האם וכיצד יוכל להיטיב עם מצבם.
זריף מקבל אותם לידיו האמונות, תוך אמונה תמידית ביכולתו להשפיע על בריאות המטופל ואף לשנות את חייו, זאת מכיוון שטיפל באלפי מקרים דומים של כאבי ראש קשים, בהם אף אחד מהרופאים לא שינה משמעותית את הכאבים הכרוניים. כעבור מספר טיפולים, המטופלים נוכחים לגלות שאורן זריף אכן עושה נפלאות!
ורדה וראובן – דוגמאות להתגברות על כאב הראש
ראובן מאזור השפלה, נשוי ובעל משפחה, חווה כאבי ראש שהפריעו לו מאוד בתפקוד היומיומי. "אני ומשפחתי כבר לא ידענו מה לעשות. מאדם פעיל ואנרגטי הפכתי להיות כבוי לגמרי. הכאבים פשוט הכריעו אותי. אורן זריף היה המוצא האחרון עבורי, שהתברר כהצלה. כבר אחרי הטיפול הראשון עוצמת הכאבים פחתה. בהמשך התחלתי בקושי להרגיש אותם. חזרתי לעצמי ובגדול ואין מאושר ממני!"
ורדה מנתיבות חששה שכאבי הראש מעידים על הימצאות גידול במוח, אך הדבר אינו שכיח. לאחר אבחון רפואי שהרגיע אותה וטיפול ממושך בכדורים הגיעה לצומת דרכים: אמנם הכאבים אינם חלק ממשהו גדול יותר, אבל הם מקשים ומכבידים עליה. אורן זריף זיהה את מקור הבעיה ופעל לפתרונה. בסופו של דבר, לאחר סדרת טיפולים, ורדה חשה הקלה עצומה. "אני מרגישה שהגוף שלי ריפא את עצמו, כי שיטת תת המודע של אורן זריף נתנה לי את הכוח להתגבר על כאבי הראש בעצמי. אני מודה לאורן ובטוחה במאת האחוזים שאורן זריף הוא הפתרון הנכון לסובלים מכאבי ראש!"

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

פרופ' אורון: אורן זריף הוא תופעת טבע מדהימה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *