להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / באנר ראשי / "אף רופא לא עזר לי, עד שהגעתי אל אורן זריף"

"אף רופא לא עזר לי, עד שהגעתי אל אורן זריף"

בן ציון סבל מרגישות נוראית לקור. אחרי שני טיפולים בשיטת תת המודע, חש כבר שיפור ניכר במצבו

בן ציון ד', חבר הנהלה בחברה כלכלית בכירה במשק, התלבט רבות לפני שהגיע לקליניקה של אורן זריף. הוא התקשה להאמין שניתן לסייע לו בשיטת תת המודע. אבל אחרי שכבר ניסה הכל והיה אצל מיטב הרופאים המומחים בארץ החליט שאין לו מה להפסיד.
"אני סובל מרגישות נוראית לקור", מספר בן ציון, "עד כדי מצב שאני לא יכול לשבת במקום קר. בלי לחוש אחר כך כאילו לקיתי בשפעת. המצב הגופני מאוד הכביד עלי. הייתי אצל המון רופאים. פרופסורים ומומחים וכלום לא עזר לי.
"הגעתי לאורן לראשונה לפני שבועיים והוא הבטיח שיעזור לי. הוא נתן לי טיפול וגם צמחי מרפא לחיזוק. היום, אחרי שני טיפולים. הפלא ופלא – אני כבר מרגיש שיפור ניכר. לא האמנתי. חיכיתי הרבה זמן לפני שהחלטתי להגיע אל אורן – אבל כנראה שעשיתי צעד נכון…”

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

הכדורגלן חזר לשחק למרות קרע בשריר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *