להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / רפואה / ד"ר ברגנר: "אני ממליץ בחום רב על השיטה של אורן זריף!"

ד"ר ברגנר: "אני ממליץ בחום רב על השיטה של אורן זריף!"

רופא השיניים ד"ר מ' ברגנר מעיד: "המצב שלי הרבה יותר טוב בזכות הטיפולים בתת המודע". "אין לי הסבר, אבל התוצאה היא שקובעת – והתוצאה נהדרת!"

רופא השיניים ד"ר מ' ברגנר הגיע לקליניקה של אורן זריף בעקבות בעיה רפואית ממנה סבל. "אני מרגיש הרבה יותר טוב מאז שבאתי לכאן, המצב שלי השתפר', מספר ד"ר ברגנר. "ואני מודה שזה הודות לטיפול שקיבלתי מאורן וגם הודות לכמוסות הטבעיות שנתן לי ועזרו לי מאוד. אני מלא תקווה שהמצב שלי ילך וישתפר יותר. באמת היא שהתפלאתי מאוד, כי לא כל כך האמנתי. אבל אני מאוד שמח שהטיפול אכן עזר".
כרופא, איך אתה מסביר את השיטה של זריף?
"אני מודה שאין לי הסבר שעובר דרך מה שלומדים ברפואה הקונבנציונלית, אבל התוצאה היא שקובעת – והתוצאה אכן נהדרת! אני ממליץ בחום רב על השיטה ועל הטיפול של אורן. הם הוכיחו את עצמם משפרים מאוד את המצב ואת התחושה".
אורן זריף, מטפל באמצעות שיטת התת מודע ומעביר במסגרת הטיפול אנרגיות אל תת המודע של המטופל באמצעותן מעורר בתוכו הליך של ריפוי עצמי המספק פתרון לקשת נרחבת של הפרעות פיזיות ונפשיות כאחד ועוזר להחלים ממחלות שונות שהרפואה הקונבנציונאלית לא מצליחה לרפא.
מאחורי אורן זריף אלפי מטופלים מרוצים שזכו לריפוי בתחום הפיזי ובתחום הנפשי. אם אתם מתמודדים עם קשיים בתחום הבריאות או הנפש, פנו עכשיו לאורן זריף לקבלת טיפול מיטבי.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

האיש בעל הכוחות העל טבעיים מכשיר את הדור הבא

למידת שיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף – מקצוע לחיים המתאים ליחידי סגולה בלבד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *