להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / מדע / הכדורגלן חזר לשחק למרות קרע בשריר

הכדורגלן חזר לשחק למרות קרע בשריר

חלוץ הפועל אשקלון ניסים אסייג הגיע אל אורן זריף עם קרע בשריר האחורי בירך. 'למחרת חזר למגרשים כאילו לא הייתה פציעה מעולם…

בעקבות הצלחתו של אורן זריף לטפל בספורטאים רבים הסובלים מפציעות, כגון טוטו תמוז, הגיעו כדורגלנים נוספים לקליניקות של זריף ברחבי הארץ.
אחד מהם הוא חלוץ קבוצת הכדורגל הפועל אשקלון, ניסים אסייג, שהושבת ממשחק עקב פציעה ברגל. "סבלתי מקרע בשריר האחורי בירך", מספר ניסים, "כך הראה צילום אולטרסאונד שעשו לי. אבל כשהגעתי לאורן זריף, הוא אמר שהכל יסתדר בתוך יום. וזה באמת היה מדהים. יום לאחר הטיפול של אורן – הכל עבר!

"אני לא יודע איך להודות לאורן". מוסיף ניסים. "הוא פשוט קוסם. אני לא יודע להסביר איך היה קרע בשריר ופתאום הוא נעלם, אבל זו עובדה שתוך יומיים חזרתי לשחק ולהבקיע שערים…"
אורן זריף, מטפל באמצעות שיטת התת מודע ומעביר במסגרת הטיפול אנרגיות אל תת המודע של המטופל באמצעותן מעורר בתוכו הליך של ריפוי עצמי המספק פתרון לקשת נרחבת של הפרעות פיזיות ונפשיות כאחד ועוזר להחלים ממחלות שונות שהרפואה הקונבנציונאלית לא מצליחה לרפא.
מאחורי אורן זריף אלפי מטופלים מרוצים שזכו לריפוי בתחום הפיזי ובתחום הנפשי.
אם אתם מתמודדים עם קשיים בתחום הבריאות או הנפש, פנו עכשיו לאורן זריף לקבלת טיפול מיטבי.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

פרופסור וינשטיין: "הטיפול עזר לי וזו עובדה!"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *