להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / באנר ראשי / הסיפור המדהים של אידה

הסיפור המדהים של אידה

הרופאים לא נתנו לאידה סיכוי להחלים, אבל בנה לא התייאש והביא אותה לפני כשנה באמבולנס לקליניקה של אורן זריף. כעבור שנה היא מעידה: אורן שיקם אותי, אני מתפקדת ומדגישה מצוין!

אורן זריף עושה זאת שוב. קראו את סיפורה של אידה מחלוף, שצולמה במקרה לטלוויזיה על ידי ערוץ "טבע הדברים", כאשר הגיעה לפני כשנה לקליניקה של זריף בבני ברק.
בסדרה התיעודית ששודרה בטלוויזיה צולמה אידה כשהיא מובאת על ידי בנה באמבולנס פרטי, שוכבת על גבי אלונקה ובקושי מתפקדת. הבן סיפר לעיני המצלמות על השיפור ההדרגתי שחל מאז מהביקור הקודם אצל זריף.
אידה המשיכה להגיע למספר טיפולים אצל אורן זריף בשיטת תת המודע והשיפור במצבה היה מדהים. היום. כעבור כשנה מהמקרה, הגיעו שוב אידה ובנה אל הקליניקה של זריף, כדי לומר שוב תודה. הפעם אידה צעדה על שתי רגליה…
מספר הבן: "אמי עברה אירוע מוחי קשה מאוד של קריש דם בגזע המוח. הרופאים לא נתנו לה שום סיכוי וצפו שלא תוכל לעולם לחזור לתפקד. לא התייאשנו. והבאנו את אמא באמבולנס פרטי על גבי אלונקה אל אורן. מטיפול לטיפול חשנו את השיפור במצבה. הביקור השלישי צולם גם לטלוויזיה…
"והיום – ברוך השם אמא עומדת על הרגליים. אפילו הולכת הרבה יותר טוב, היו שלה חזרה לתפקד, הדיבור שלה חזר לעצמו בהדרגה והיא מרגישה מצוין… תודה לאל שיש את אורן ויש ניסים ונפלאות!"
אידה: "בזכות אורן, ברוך השם אני מרגישה טוב. הוא מבחינתי כמו הבן שלי"…

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

הכדורגלן חזר לשחק למרות קרע בשריר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *