להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / באנר ראשי / הרופאים ממליצים: אורן זריף מוציא את האנרגיה השלילית מהמטופל ומכניס אנרגיה חיובית

הרופאים ממליצים: אורן זריף מוציא את האנרגיה השלילית מהמטופל ומכניס אנרגיה חיובית

מי לא אוהב את החיים הטובים ואת הרגעים הבלתי נשכחים כמו טיול משפחתי לחו"ל, חופשה רומנטית, קרוז או מסע מאתגר.

מי לא מתענג מבילויים משפחתיים, ארוחות שישי, טיולים בטבע וחוויות עם הילדים והחברים הטובים. כולנו אוהבים לחיות ולמצות את החיים. כמעט כולנו מוכנים לשלם כל הון שבעולם כדי להיות בריאים, להרגיש טוב ולאפשר לעצמנו ליהנות מרגעים קטנים או גדולים.

אבל מה קורה, חס וחלילה, אם פורצת מחלה או כשמתמודדים עם כאבים וכשיש סבל? מה שעושים זה הולכים לרופאים, הולכים למומחים והופכים עולמות כדי למצוא תרופה. אבל, לצערנו גם למי שיש כסף אין בהכרח בריאות וגם מי שמצליח להגיע לרופאים הטובים ביותר בארץ, בארה"ב או בכל מקום בעולם לא בהכרח שיימצא פתרון למחלה ולכאבים שלו.

לפעמים הפתרון ממש מתחת לאף
אתם בטח מכירים את התחושה שאתם מחפשים משהו בלי הפסקה והופכים עולמות ובסופו של דבר מצליחים למצוא את מה שחיפשתם ממש מתחת לאף. אז זו בדיוק היתה ההרגשה של אברהם שחיפש בריאות והחלמה כמעט בכל פינה בעולם והלך מרופא לרופא, עד שהתברר לו כי במרחק מס' קילומטרים ממנו נמצאת הקלינקה של אורן זריף.

אורן זריף ידוע כמטפל בשיטת הפסיכוקינזיס, שיטה המבוססת על כוחות ריפוי עצמיים ועל כוחות תת המודע. כלפי חוץ נחשב זריף לדמות צבעונית שלעיתים מעוררת אנטגוניזם בגלל הופעותיו הססגוניות בטלוויזיה ובתקשורת אבל בחיים האמיתיים זריף הוא אדם שונה מכל מה שדמיינתם. אדם שקול וחכם עם כוח רצון בלתי פוסק לעזור לאנשים ולעשות שימוש חכם במתנת האל שקיבל. ואם כבר חיפשתם ולא מצאתם ואולי גם התייאשתם… למה שלא תנסו ותתנו לעצמכם מתנה – פגישה עם אורן זריף. יתכן שהפגישה הזו תציל את חייכם או את חיי היקרים לכם. פשוט אין מה להפסיד – רק להרוויח!

הגוש בשד נעלם
הסיפור של בטי, ממרכז הארץ רק ממחיש את שיטות הריפוי של כוחות תת המודע ואת היכולות חוצות הגבולות של אורן זריף. במשך 5 שנים היא חיה בפחד עקב ממצאים ממוגרפיים של גוש בשד. בחודש ספטמבר האחרון היא בחרה לקבל ייעוץ מאורן זריף בתקווה שיעזור לה והנה מה שהיא אמרה אחרי מספר טיפולים. "אחרי הטיפולים אצל אורן זריף ניגשתי לאולטרסאונד והלכתי גם לרופא כירורג מנתח. הרופאים נדהמו מהבדיקות ואמרו לי שאין שום גוש בחזה! גם הם הופתעו, ואמרו לי רק לחזור לביקורת כעבור חצי שנה… אין לי מילים להודות לאורן. שפשוט עשה לי נס. הוא באמת יכול לעשות הכל!".

סיפור ההצלחה של בטי דומה לעשרות רבות של סיפורים על הניסים ועל כוחות הריפוי המתגלים מידי יום בקליניקה של אורן זריף.

ריכזנו כאן הסברים של מספר רופאים שניסו להסביר את שיטות הטיפול של אורן זריף ואת סוד הצלחתו והנה מה שהם אמרו:

הרופאים ממליצים
ד"ר חביבה וד"ר איבן ו': "נפעמנו מהיכולת של אורן וממעשיו. התרשמנו מההצלחות. ממליצים בחום".
ד"ר רייכנשטיין, רופא מרדים: "היכולות של אורן זריף מדהימות. מאד התרשמתי. זה מדהים. תוך טיפול אחד בלבד הגעתי למצב אחר לחלוטין".
ד"ר ארקין, רופא ילדים: "הייתי אמור לקבל זריקה אפידורלית או לעבור ניתוח אבל אחרי שני טיפולים של זריף אני מרגיש שיפור והולך בלי כאבים".
ד"ר א וולך, רופאה כללית: "סבלתי מבעיה בעמוד השדרה שהקרינה לרגל ומפריצות דיסק. לקחתי המון תרופות ועשיתי פיזיותרפיה וכלום לא עזר. הגעתי לאורן זריף והכאבים חלפו כמעט לחלוטין".
ד"ר טורצ'אק, ארוטופד: "אורן זריף עזר לנכדה שלי שסבלה מבעיה. קשה להאמין שיש אדם כזה עם אנרגיה כל כך חזקה. אורן מוציא את האנרגיה השלילית מהמטופל ומכניס אנרגיה חיובית".
ד"ר קרמר, נוירולוגית: "בתי סובלת מטרשת נפוצה והטיפול של אורן זריף עזר לה כנגד כל הסיכויים. מצבה מאד השתפר".

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

יעניין אתכם

"במקום לעבור ניתוח בברכיים – הלכתי לאורן זריף והבעיה נפתרה"

קלריסה: "הרופאים אמרו שאין מה לעשות, רק ניתוח, אבל הכאבים חלפו וההליכה השתפרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *