רבקה: "סבלתי מכאבי תופת באגן וברגל… בזכות אורן הכל נעלם כלא היה!"

רבקה ר' ממרכז הארץ בוכה מרוב אושר. משך כמעט חמישה חודשים הייתה מרוחקת למיטה עקב כאבים נוראיים באגן הירכיים ובשריר הרגל, עד הרגע בו פגשה את אורן זריף.
"סבלתי קשות", מתארת רבקה. "לא הייתי מסוגלת לקום מהמיטה ולתפקד כבן אדם, אפילו לא לקום לשירותים. הלכתי למספר רופאים, שהמליצו לי על כל מיני טיפולים, אבל שום דבר לא עזר".
יום אחד נתקלו רבקה ובעלה במודעה בעיתון של אורן זריף. הבעל המליץ לנסות והביא את רבקה לקליניקה. על מה שקרה מאז היא מספרת:
רבקה: "זה פשוט דבר שאי אפשר לתאר… כבר למחרת הטיפול הראשון של אורן קמתי בבוקר עם הטבה משמעותית. כעבור יומיים, המצב השתפר ואפילו קמתי מהמיטה לשירותים. שאלתי את בעלי אם זה ייתכן או שאני חולמת…
"כעבור ארבעה ימים – הכאבים נעלמו לחלוטין. כאילו לא היו מעולם!!!! זה פשוט לא ייאמן… פעם כל בוקר הייתי קמה ובוכה מהכאבים, והיום בזכות אורן, אני קמה כל בוקר מאושרת ולא מאמינה…"
ממשיכה רבקה ומתארת: "לרופאים לא היה פתרון בשבילי. הם נתנו לי כדורים, שלחו אותי לפיזיותרפיה, דיקור סיני, מרפאת כאב ועוד… לא היה להם מה להגיד לי, אז פשוט זרקו אותי מאחד לשני. ידעתי שהם לא יעזרו לי".
"אורן זריף הוא מתנה מאלוהים", מסכמת רבקה, "הוא ברכה לעם ישראל, שיש לנו אדם כזה שמציל חיים של אנשים, שנותן להם להיות ללא כאבים… חשוב שכולם ידעו שיש אחד כזה שיכול לחסוך מהם סבל!"

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?

לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה